Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
rulom - модератор
С vidrata, преди време си говорихме за кълчищата и тефлона.
Ето темата...
ronik - специалист
vidrata написа:
Не искам да обиждам никого или да се правя на голямата работа ама калчищата"приплъзват" когато са навити неправилно.Инак щом ви кефи метода ползвайте го. :)
Никой не се обижда. Все пак съм аматьор в тая област :)
Стефан - майстор
rulom написа:
С vidrata, преди време си говорихме за кълчищата и тефлона.
Ето темата...
Извинявам се, но и аз съм от тия, които въобще не вярват на тефлоновата лента. С кълчища резултата е винаги положителен. Само дето не разбирам на коя казваш конусна, и на коя права резба? Може би имаш в предвид, че конусната е тая, която се прави с винтонарезка, а правата - на струг. Ако е така, то аз на "правата" резба, преди да навия калчищата, мародерствам малко по върховете и с пила, или лента за ръчна ножовка. От голямо значение е и ПОСОКАТА на навиване на кълчищата. И плюнката... :lol: :lol: :lol:
sasooooooooo - "специалист"
Банята си я докарал екстра. Мини за допълнителна защита с фуга-фикс по фугите /на 3 ръце/
Dansaver - специалист
Нищо научно, аз съм силен в математиката иначе съм учил Агробизнес :-D :-D :-D , но майстора ми по ВИК трябваше да го чакам две седмици и така си взех една Турска лепачка и малко тръби та станах пишман майстор!!!
От първите ми връзки с калчища или тефлон все някоя прокапваше, но в комбинация от двете започнах да работя почти без дефекти та даже и на познати направих това онова :!:

А преди няма и две години ходех в магазина с муфата да я покажа на човека какво точно да ми даде /все бърках кое е муфа и кое е нипел/ :lol:

Тема "Поредната баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: