Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Здравейте.наскоро си купих апартамент ,от 4 етажна тухлена кооперация,на първи етаж.искам да направя преустройство,но не знам дали ще е законно.защото знам за 1 закон,който гласи:"не може да има WC над жил.помещение".добре,под мен има само мази,значи може.обаче под WC-то на втория етаж ще е моята кухня. и вече незнам.относно новата канализация,ще се вкл. от мазите към на др. вход канализацията. моля Ви се помогнете ми.пращам и чертежи.

Прикачен файл

4ertej.JPG
4ertej.JPG (20.35 KиБ) Видяна 4980 пъти
masteradmin - майстор
Е какъв ти е проблема ? По принцип като си местиш тоалетната и я свързваш за щранг в мазето наи че е хоризонтален участък което не е проблем но е незаконно. А колкото до банята над тебе готви се за проблеми наи добре инвестираи някои лев в банята на съседа :)
да,но защо да е незаконно след като не пипам нищо по вертикалата.а относно проблемите от отгоре? при условие че канализацията е сменена преди няма и 1 год. пак ли е вероятно?
masteradmin - майстор
Ами аз така вързах едно кафе към един хоризонтален участък. При озаконяването главния архитект ми показа закона, наистина го пише чено на бяло. Помня го защото подписа на архитекта ми струваше 800 лв. , иначе от тогава 2-3 години няма никакъв проблем само вкараи тръбата под ъгъл. Успех
Profi Stroi - специалист
Защото рано или късно ще протече на теб
При условие че над главата ти ще има баня а не както е пригоденно до сега
Стават постоянни течове и потърпевшия ще бъдеш само ти нали си най-отдолу :)

Тема "ПОООООМОООЩ!!!!!!!!!!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: