Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
emil_v r - майстор
гнаиса е малко опасен за джоба ,червеното е чиста ръжда -фуга 1 см понеже мн. не го познават (и бъркат с пясъчника а са втори братчеди ,и първи с мрамора . ) затова съм го пуснал .
masteradmin - майстор
Аз имам 50-60 кв. гнайс, като по млад мислех да си направя хола с него - така по битов. Само, 4е първо платих да го нарежат на плочки 30см. на 30см., след това платих да го изгладят плочка по плочка и след това го складирах на тавана защото в този вид въобще не ми хареса. Извода е гнаиса е естествен материал и затова е по добре да бъде с неправилна форма и повърхност. Това е мойто мнение де. Иначе на него бих посветил цяла статия - много е добър за камини, защото е слоест материал и дълго акумолира топлината (пласт по пласт).
Гост
masteradmin написа:
Аз имам 50-60 кв. гнайс, като по млад мислех да си направя хола с него - така по битов. Само, 4е първо платих да го нарежат на плочки 30см. на 30см., след това платих да го изгладят плочка по плочка и след това го складирах на тавана защото в този вид въобще не ми хареса. Извода е гнаиса е естествен материал и затова е по добре да бъде с неправилна форма и повърхност. Това е мойто мнение де. Иначе на него бих посветил цяла статия - много е добър за камини, защото е слоест материал и дълго акумолира топлината (пласт по пласт).
aa ma , кво ще кажеш отязан и на фуга?
masteradmin - майстор
Така както е на снимката не е лош, само че там не изгладен и не е на квадрати.
Гост
Anonymous написа:
masteradmin написа:
Аз имам 50-60 кв. гнайс, като по млад мислех да си направя хола с него - така по битов. Само, 4е първо платих да го нарежат на плочки 30см. на 30см., след това платих да го изгладят плочка по плочка и след това го складирах на тавана защото в този вид въобще не ми хареса. Извода е гнаиса е естествен материал и затова е по добре да бъде с неправилна форма и повърхност. Това е мойто мнение де. Иначе на него бих посветил цяла статия - много е добър за камини, защото е слоест материал и дълго акумолира топлината (пласт по пласт).
aa мa , кво ще кажеш отязан и на фуга?
и нали от първата дума казвам че е опасен финансово и то 30 на 30 е грозно ,през три реда не трябва да се повтаря шарката , всяка плоча е различна. много е особен и мн. се изхвърля ако трябва да те надживее.мале верно че слоестата стр. ще отдава по бавно топлина ,никога нямаше да се сетя .
Гост
чао че почва мистер Биин щях да кажа нещо ,но го забравих.

Тема "гнаис - ето го изрязан" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: