Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
emil_v r - майстор
Това е плоча миг преди да я лепнем. С пясък и цемент ,в таина пропорция :D . не ви трябва беля . Гранита отнесе турския диск , кат маистор -200лв. Обаче български диск правен в мазите на София, пък отнесе гранита без да усети .

Прикачен файл

PICT0030.jpg
masteradmin - майстор
На мене това по ми прилича на гранитогрес. Него го режа с обикновена машина за рязане на плочки.
Гост
masteradmin написа:
На мене това по ми прилича на гранитогрес. Него го режа с обикновена машина за рязане на плочки.
здр. не е г.грес е плочите са 5см дебели сега ще вида за др. снимка , или да не правя спам?
Стефан - майстор
Ей, градски! Аз казах ли ти да се постараеш малко и да си оправиш правописа? Що се излагаш така?
Последна промяна от Стефан на пон фев 20, 2006 2:48 pm, променено общо 1 път.
emil_v r - майстор
Еееи, тва,това последното много съм се смял! Аз си пишех грамотно и съм имал 5 по български ,но тук от общуването в интернет деградирах . А знаеш тук във Враца ако не казваш кък-вместо как , оти -вместо защо , мажо ти -мъжът ти ще те мислят за ненормален . Налага се и да плюя по улицата ,за да не правя лошо впечатление. :D нали на детето ако и кажа " хвърли кофата " не може да те разбере -- фърли, ха ха , е правилно! Технически съм принуден да ползвам 4 ,6 , и другите знаци , на ония на запад машините не четат кирилица. .. Бъдещето е в латинизация и деградиране ,да не е да оправим света? Леко се снишавам,.. и пълзешком към капитализма :D Обади се някои път ако минаваш ,аз след седмица ще почвам по интензивна работа и ще поизчезна от компютъра.

Тема "гранит" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: