Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Dewalt - специалист
От скоро съм собственик на едно 3 стайно тухлено жилище.
Около 2 седмици само разчиствах и изхвърлях всевъзможни мизерии.
Има няма 3 контейнера.Мебели,строителни отпадъци и какво ли не.
Някои се беше мъчил да ремотнира но беше стигнал само до къртенето и разрухата - като разбира се боклука си беше там.
Решил съм да си правя сам ремонта,не че нямам възможност да вкарам хора тук,но предпочитам да бачкат на обектите,а аз да се осъвършенствам тук.
Като цяло ми е ясно кое след кое и как трябва да стане.
Може да ползвам джокер и от други хора - но определено смятам да позлвам форума за по тънки неща - все пак е по добре да има няколко мнения по даден въпрос.
Ето и състоянието на въпросните помещения в началото : http://dewalt.snimka.bg/architecture/remont.569437
Банята в момента е в ремонт до 1-2 ще е готова и тогава ще кача снимки.
Една от стаите е що годе добре и тъйкато съм складирал багаж вътре не качвам снимки,но когато я започна ще ги отразя.
EDI - майстор
Поне са ти помогнали с къртенето :lol: .като гледам доста фронт има за самоусъвършенстване, поне ще го направиш както се полага.Да ти върви по вода ремонта.
gogo1113 - специалист
Колега, успех ти пожелавам в ремонта! С каквото можем и ние ще помагаме! Нали форумът е за това!
genkogenev - специалист
Само едно ще ти кажа : Много работа те чака ! Успех !
Dewalt - специалист
Коллеги благодаряза пожеланията.
Убеден съм и знам колко и какъв ремонт ме чака - ама така като ти го казва някои отстрани като че ли полеко става :)
me_against - специалист
Поздавления за амбицията. :) Хубаво е, че си взел стара тухла (единичка). Спред мен е най-добрия вариант, въпреки предстоящия ремонт.
Dewalt - специалист
me_against написа:
Поздавления за амбицията. :) Хубаво е, че си взел стара тухла (единичка). Спред мен е най-добрия вариант, въпреки предстоящия ремонт.
Доста дълго проучвах пазара.
Избрах златната среда- цена/квадратура.
Нещо не съм фен на панелките - друго си е тухлата.
Последна промяна от Dewalt на ср фев 09, 2011 12:30 am, променено общо 1 път.
Делян - специалист
Голямо мазало е :rolleyes: Но след това с какъв кеф ще си пиеш ракията :drinkers:
me_against - специалист
Пускай редовно снимки. Идеи какви имаш, рзположение, обзавеждане, преустройство? Интересно ще бъде, защото е различно от масовото строителство
Dewalt - специалист
Ок
Ще пускам - няма проблем.
Смятам да бъде и нестандартно и интересно.
Имам замислите и смятам да качвам когато е готово - тогава ще чета с интерес коментарите.
Решил съм да запазя дървото в апартамента - врати,прозорци,паркет.
Същевременно обаче ще вкарам нови идеи и се надявам съчетаниято да е приятно за окото както и за обитание разбира се :)

Тема "Ремонтъ - почна се" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: