Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Pooh - майстор
Илиян Илиев™ написа:
Та викаш на втория етаж ще изливаш колони? На какво ще стъпят тези колони, че прехвърлих темата на бързо и явно съм пропуснал? :?
Сега пък и да стипват - те ще носят, няма да стъпват никъде! :lol:
Илиян Илиев™ - майстор
Даже за спестените 50 лева ако се вземе още цимент и се наеме вибратор ще бъдат и още по-носещи предполагам. :lol:
gogoen - напреднал
Където са прозорците зида е широк 40 см , а в ляво от прозорците към другата стая зида е 30 см , в дясно е стената на съседа нея не искам да я дупча :yawinkle: . Утре ще направя снимки и ще ги кача .
gogoen - напреднал
Ето ги новите снимки

Прикачен файл

18032010372.jpg Това е стаята в ляво от прозорците , тази стена е от единички и е широка 30 см.

Прикачен файл

18032010371.jpg

Прикачен файл

18032010370.jpg Покрива за да се види дали гредите държат покрива , според мен не

Прикачен файл

18032010368.jpg В дясно се вижда че друга греда държи покрива

Прикачен файл

18032010362.jpg Това е в ляво от прозорците , вижда се една по малка стаичка над нея гредите са махнати , тази стена е от единички и е широка 30 см.
Последна промяна от gogoen на пет юли 15, 2011 9:54 pm, променено общо 1 път.
gogoen - напреднал
gogoen написа:
Ето ги новите снимки

Прикачен файл

18032010375.jpg Това е в ляво от прозорците , вижда се една по-малка стаичка над нея гредите са махнати , тази стена е от единички и е широка 30 см.

Прикачен файл

18032010374.jpg Трегера излят над прозорците , след премахването на малките прозорци

Прикачен файл

18032010373.jpg
Последна промяна от gogoen на пет юли 15, 2011 9:57 pm, променено общо 1 път.
Стефко - специалист
Ако беше сложил и малък коментар кое какво е от тая стара къща, щеше да е по-добре. :?
gogoen - напреднал
Стефко написа:
Ако беше сложил и малък коментар кое какво е от тая стара къща, щеше да е по-добре. :?
Добавих някои описания .
Илиян Илиев™ - майстор
Не бе, те са ги сложили за украса тези греди. Нищо не носят, а просто са ги имали в излишък и са ги сложили колкото да не ги дават за тънки пари на нуждаещи се от носещи греди съседи и роднини. :lol:
Илиян Илиев™ - майстор
А върху какво викаш ще стъпят замислените колони? :?
gogoen - напреднал
Илиян Илиев™ написа:
Не бе, те са ги сложили за украса тези греди. Нищо не носят, а просто са ги имали в излишък и са ги сложили колкото да не ги дават за тънки пари на нуждаещи се от носещи греди съседи и роднини. :lol:
Както се вижда над едната стая гредите вече ги няма , а покрива си стой и това е вече от 15 години.
На мен неми трябва да ми се правите на остроумни , а да ми давате съвети.

Тема "Дострояване на втори етаж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: