Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Matchless - специалист
Emerald написа:
Браво! Чудно е. :D

masteradmin, може ли да те помоля освен за тавана, може би в отделна тема да разкажеш за полагането на декоративни тухлички (които се виждат на снимката).
В Бриколаж има няколко вида и разцветки. Размерите на тези които съм ползвала са 6 см ширина / 24 см дължина/ 2 см дебелина. Това бяха най-евтините по 24 ст броя, а имаше и по тънки, но по 42 ст. Аз ги лепих с флекс лепило на шпаклована стена с разстояние между тях 0.8 см (желязо с такова фи имах под ръка, но се получи добре), а можело и със лепило - продава се в туби като силиконите.
ABel - напреднал
От къде може да се купи опънатия таван?
bisplus - специалист
Ето нещо което открих за опънатите тавани..има и видео! :)
http://www.barrisol-bg.com/10/page.html
gjordanov - специалист
На стройкото имаше опънати тавани точно до входа, но квадратния метър на гланциран таван е 77 лв/кв.м. !
Отделно се плащало ако имаш извивки
masteradmin - майстор
Реално цената е 10 евро. Аз щях да им ставам дистрибутор. :)
laary - специалист
masteradmin написа:
Реално цената е 10 евро. Аз щях да им ставам дистрибутор. :)
Къде е тая цена?
:?: АДРЕС :arrow: МОЛЯ
8180 - майстор
Мастер,
Клипсите само помощни ли са - за първоначално прикрепване. После казваш, че се прикрепя платното към лайсната със специална шпакла.
Да имаш снимка или чертеж на този детайл - платно/лайсна?
bisplus - специалист
Клипсите само помощни ли са - за първоначално прикрепване. После казваш, че се прикрепя платното към лайсната със специална шпакла.
Да имаш снимка или чертеж на този детайл - платно/лайсна?
Виж предният ми пост....използвай линка който съм дал...освен снимка има и видео! :) :)
8180 - майстор
bisplus, благодаря,
Гледах го сайта. Видеото го бях пропуснал. И след него въпросът за детайла ми остава неясен - може да ги посетя на место.
Ако някой го има, нека го покаже, моля.

Тема "Опънат таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: