• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Помагайте,купих си това лято апартамент.Като цена ме устройва и мястото е добро.Но малко стайте не са както трябва.Блокът е от ПК.Правоъгълниците на схемата са комини,хиксовете са колони,кръгчетата удушник.Според вас може ли да стане по втория начин.Малко се притеснявам с тези махания на стени.Някой ако има и друга идея да споделя.

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (88.7 KиБ) Видяна 7305 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (69.57 KиБ) Видяна 7305 пъти
cybersas - специалист
Викаш си инженер-конструктор задължително и той ти се подписва под проект на това какво и как можеш да буташ и да укрепиш съответно. Тая тема не е за тук. Един ще ти каже - бутай, друг - не пипай и ще са прави и в двата случая :rolleyes:
king82 - специалист
Аз пък не виждам някакъв особен проблем да се махнат тези две стени по 1-1,2 метра,при пакето-повдигащ блок.Там където сега влизаш за бокса вероятно ще го иззидаш с изкъртените тухли? Замисли се за обособяването на 2 спални,а не 2 всекидневни!
cybersas - специалист
king82 написа:
Аз пък не виждам някакъв особен проблем да се махнат тези две стени по 1-1,2 метра,при пакето-повдигащ блок.Там където сега влизаш за бокса вероятно ще го иззидаш с изкъртените тухли? Замисли се за обособяването на 2 спални,а не 2 всекидневни!
Ей го първия - вика - бутай :) А като друсне и му падне блока на главата - кой ще е виновен - ти ли - той ли =D>
king82 - специалист
Нека най напред кажем че тухлите в този вид строителство са зидани след като са излети колоните и плочите. Така че пак казвам не е проблем да се направи както Колев иска.
cybersas - специалист
king82 написа:
Нека най напред кажем че тухлите в този вид строителство са зидани след като са излети колоните и плочите. Така че пак казвам не е проблем да се направи както Колев иска.
А дали са тухли, или бетон или противоземетръсни шайби - коооой ще ми каже :)
VLADO66 - майстор
cybersas написа:
king82 написа:
Нека най напред кажем че тухлите в този вид строителство са зидани след като са излети колоните и плочите. Така че пак казвам не е проблем да се направи както Колев иска.
А дали са тухли, или бетон или противоземетръсни шайби - коооой ще ми каже :)
Свредлото ще ти каже :-D
cybersas - специалист
VLADO66 написа:
Свредлото ще ти каже :-D
И викаш като комшийката отгоре ти падне в леглото - свредлото ще те спасява от развилнелия се съсед? :drinkers:
ribnikolaevi - майстор
Не разбрах съвсем системата на строителство. Какво ще рече ПК? Пълзящ кофраж ли имаш предвид?
  • 1
  • 2

Тема "Предстоящ ремонт на апатамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: