• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Buliviv - специалист
Каквото и да шпакловаш - щом задаваш такива въпроси ............ . Ако никога не си шпакловал не се захващай. Ще си съсипеш труда .
А иначе Ри гипс е много добър материал , здрав и за радост все още качеството му в БГ не е развалено. Но пък имай впредвид , че с него се работи една идея по трудно/ тоест иска се определена бързина и точност/ . Впредвид на това , както и на горното си позволявам да ти давам този съвет . Намери някой профи за тая работа .
bagera1 - специалист
Buliviv написа:
Каквото и да шпакловаш - щом задаваш такива въпроси ............ . Ако никога не си шпакловал не се захващай. Ще си съсипеш труда .
А иначе Ри гипс е много добър материал , здрав и за радост все още качеството му в БГ не е развалено. Но пък имай впредвид , че с него се работи една идея по трудно/ тоест иска се определена бързина и точност/ . Впредвид на това , както и на горното си позволявам да ти давам този съвет . Намери някой профи за тая работа .
С шпакли и шкурки съм профи. Остава въпрос 4
Buliviv - специалист
Алуминиев ъгъл е по - добре. В " Сухстрой " има едни , които са качествени - вземи си от тях . Като питаш там , служителите са наясно за кои " ъгли " става дума .
За вътрешните ъгли според мен ползвай мрежа - абе изобщо тая хартия не е мн удачен вариант. В повече и е рекламния характер .
Pooh - майстор
Buliviv написа:
Алуминиев ъгъл е по - добре. В " Сухстрой " има едни , които са качествени - вземи си от тях . Като питаш там , служителите са наясно за кои " ъгли " става дума .
За вътрешните ъгли според мен ползвай мрежа - абе изобщо тая хартия не е мн удачен вариант. В повече и е рекламния характер .
Поредния "чул-недочул" ...
Какво точно се прави във вътрешния ъгъл с мрежа - ще се радвам, ако обяснението е придружено с някоя снимка?
С какво точно алуминиевият ъгъл е по-добре от PVC примерно за външните ъгли?
Buliviv - специалист
Pooh написа:
Buliviv написа:
Алуминиев ъгъл е по - добре. В " Сухстрой " има едни , които са качествени - вземи си от тях . Като питаш там , служителите са наясно за кои " ъгли " става дума .
За вътрешните ъгли според мен ползвай мрежа - абе изобщо тая хартия не е мн удачен вариант. В повече и е рекламния характер .
Поредния "чул-недочул" ...
Какво точно се прави във вътрешния ъгъл с мрежа - ще се радвам, ако обяснението е придружено с някоя снимка?
С какво точно алуминиевият ъгъл е по-добре от PVC примерно за външните ъгли?[/qu



Точно за това съм писал "Аз" а не "направи го така" задължително . Това си е лично мое мнение. Темата е като кокошката и яйцето , минерална вата и каменна и т.н. Всеки в крайна сметка си преценява за него . А принципно до продуктите ,наивно е да се твърди , че всички са действащи и добри - естествено че никой производител няма да си прави анти-реклама.
desem - специалист
Buliviv написа:
Каквото и да шпакловаш - щом задаваш такива въпроси ............ . Ако никога не си шпакловал не се захващай. Ще си съсипеш труда .
А иначе Ри гипс е много добър материал , здрав и за радост все още качеството му в БГ не е развалено. Но пък имай впредвид , че с него се работи една идея по трудно/ тоест иска се определена бързина и точност/ . Впредвид на това , както и на горното си позволявам да ти давам този съвет . Намери някой профи за тая работа .
Глуости.
Ще снимам да видиш какво прави човек, който никога не е шпакловал, учил се от youtube, който вижда и го дразнят отклонения/неравности от 2-3 мм.
ribnikolaevi - майстор
Buliviv написа:
Каквото и да шпакловаш - щом задаваш такива въпроси ............ . Ако никога не си шпакловал не се захващай. Ще си съсипеш труда .
А иначе Ри гипс е много добър материал , здрав и за радост все още качеството му в БГ не е развалено. Но пък имай впредвид , че с него се работи една идея по трудно/ тоест иска се определена бързина и точност/ . Впредвид на това , както и на горното си позволявам да ти давам този съвет . Намери някой профи за тая работа .
А кой е профи?
Щото десетина майстори само от форума ме развеждаха по техни обекти и резултата беше мъка-мъкааа ...
Тани - модератор
Паркетолог , като администратор би трябвало да знаеш какво е флейм и ще помоля да не го използваш в нашия форум! Благодаря предварително!

Поздравления към автора на темата за толкова обстоятелните снимки и споделяне на проблемите и техните рушения! Успех!

ПП Не се извинявам, че говоря на "ти" , защото тук сме се събрали съмишленици и по подразбиране си говорим като приятели :wink: :partyman:
ferrari4456 - специалист
До къде стигнахте?
bagera1 - специалист
Шпакловаме и наблюдаваме дали ще има изненади. Скоро снимки че стана късно.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16

Тема "Панелката- стая по-стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: