Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
klomo - специалист
Майка ми поръча на свой съученик PVC дограма за вилата. Огромен луфт в врата към двора, два стъклопакета с петна от вендузите от вътрешната страна(не може да ги почистиш),липса на отваряне по втора ос и то на най-отваряеми прозорец, в кухнята трябва основно да се регулира. И това е констатирано от мен за половин час без да съм огледал другата половина от прозорците. Навсякъде едно и също. Лек ден на всички и като поръчвате дограма не плащайте цялата сума колкото и отстъпки да предлагат. Когато огледате добре и отстранят повредите тогава платете
khankrum - напреднал
Здравейте,спешно ми трябва фирма,която да работи и монтира добре немски профили Века.Касае се за подмяна на стара дограма в апартамент.Моля препоръчайте хора,които да работят доказано добре.Човек не може да спи спокойно от истории за некадърен и нескопосан монтаж.
kr1100 - майстор
ср мар 30, 2022 4:18 amkhankrum написа:
Здравейте,спешно ми трябва фирма,която да работи и монтира добре немски профили Века.Касае се за подмяна на стара дограма в апартамент.Моля препоръчайте хора,които да работят доказано добре.Човек не може да спи спокойно от истории за некадърен и нескопосан монтаж.
Това къде е ? В Занзибар , Враца ????
Горния дето се оплаква от едноосно отваряне знае ли как в било поръчано ??
khankrum - напреднал
ср мар 30, 2022 6:38 pmkr1100 написа:
ср мар 30, 2022 4:18 amkhankrum написа:
Здравейте,спешно ми трябва фирма,която да работи и монтира добре немски профили Века.Касае се за подмяна на стара дограма в апартамент.Моля препоръчайте хора,които да работят доказано добре.Човек не може да спи спокойно от истории за некадърен и нескопосан монтаж.
Това къде е ? В Занзибар , Враца ????
Горния дето се оплаква от едноосно отваряне знае ли как в било поръчано ??
За София става въпрос,но може фирмата да е извън столицата и просто да монтират и тук.
чет мар 31, 2022 1:15 amkhankrum написа:
За София става въпрос,но може фирмата да е извън столицата и просто да монтират и тук.
Уточнявай друг път за къде става въпрос. Не се занимавам с това, но имам познати за града ми, затова питах за уточняване.
Още нещо от днес -от 1.04 цените скачат яко / и на алуминиева дограма и на стъклопакети с колко ? всеки се пази но е някъде с 30-40 %, също и на обкова /.
krasi92 - майстор
Явно и дограмата като всичко е внос от Украйна.
khankrum - напреднал
чет мар 31, 2022 5:22 pmkris11 написа:
чет мар 31, 2022 1:15 amkhankrum написа:
За София става въпрос,но може фирмата да е извън столицата и просто да монтират и тук.
Уточнявай друг път за къде става въпрос. Не се занимавам с това, но имам познати за града ми, затова питах за уточняване.
Още нещо от днес -от 1.04 цените скачат яко / и на алуминиева дограма и на стъклопакети с колко ? всеки се пази но е някъде с 30-40 %, също и на обкова /.
Имате ли кого да препоръчате?
tarlyo - специалист
Задължително ли е профила да е века?
kr1100 - майстор
пет апр 01, 2022 12:57 pmkrasi92 написа:
Явно и дограмата като всичко е внос от Украйна.
Стъклата откъде мислиш. че са. А сглобки, насрещници,панти, патрони ... от Турция. И алуминиевите профили цената скача всеки ден .

Тема "Дограма Ролпласт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: