Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Аз имам други впечатления от Ролпласт. Преди 3 години си купих за панелката 4 прозореца и останах много доволен (Терморефлект Плюс). Нямаше никакви проблеми от към монтаж и изработка (по това време живях в Младост 4, София). Поради тази причина пак си поръчах от тях за другия апартамент, който е ЕПК 8 прозореца и в момента чакам монтаж в Петък и Събота. Ще дам мнение след като си свършат работа, но предполагам че няма да има проблеми ако хората са същите.
EDI - майстор
А дано да са същите, че не дай боже ти се паднат някои мърлячи, ще трябва да ги гониш с метлата.Пък и дано тези, дето правят дограмата да са същите.
stiv1961 - майстор
А дано ама надали :) , много текучество на кадри има напоследък в дограмаджийските фирми :?
caribi - специалист
Има, щото всеки който поработи в такава фирма, като понаучи туй онуй, решава да става патрон и отваря своя фирма.
ad_marki - напреднал
Работил съм доста години със собственика на ролпласт и после си направи фирмата.
Защо си мислите, че като е голямата фирма е кой знае какво??? :?
Дали дограмата ще се прави във помещение скалъпено от гипсокартон и стара дограма във военна рампа или в цеха на ролпласт е все тая, даже в първия вариант е по-добре, защото може да работи по съвестно.Знаете ли ,че имаше една дограма свалена от една метростанция и айде хоп сряза се от тук и от там скалъпи се с още 2-3 нови профила и се монтира на клиент.Взеха ключа за да не е там и после клепай отгоре и готово.На алуминиева дограма като им е скапана сглобката се бърка прозрачен силикон с прахова боя, поне в случая да бяха натъпкали малко бял силикон.
Наемат се студентчета за събота и неделя да търкат заварки и такива и като "научат" мат"риала почват да си правят дограмата и всичко.Въобще не се учудвам.Да бяхте ги спряли още при монтажа! :?:

В по-малките фирми, имат един офис, собствениците и няколко работника чукат заедно ламарината и профилите.Обикновенно ходи собственика с още някой работник и монтират.На такива фирми е по-добре да се попадне...ама Българина гледа лъскаво и хубаво.Като колите единия вика "нов внос" и "само 2004 година" и хоп айде готово паднаха в клопката в повечето случай и си купуваш Италианско такси на 500000км
Вчера свършиха с монтажа, момчетата приеха всички забележки и довършиха каквото не ми хареса. Явно имаха доста опит, поговорих си с тях и казаха че фирмата не харесват но поне могат да работят "часпром" и за това седят. Аз не защитавам Ролпласт, просто след като имат 2 завода, явно не са чак толкова зле, иначе ако се зачетете в БГ Работодател за тях - ум ще ви зайде :-D :-D :-D
ferrari4456 - специалист
Какви забележки имаше?
Бяха забравили на 1 място да попълнят със силикон между дограмата и вътрешния перваз на прозореца. Имаше и 2 счупени декоративни капачки на пантите на обкова, които смениха. Дребни работи :)
redark : колега , писал си ми на лично , но немога да ти пиша незнам защо, извинявам се за спама в темата , оставете ми телефон на ЛС ако обичате за връзка с вас.
nikolson - майстор
Бягайте далече от Ролпласт. Не е само до монтажниците. И фирмата не е читава. Преди четири години ми монтираха част от дограмата на къща, комарниците така и не ги монтираха, а за щорите накрая се отказах (бяха бонус за голяма поръчка). Контактите бяха със самата фирма, последният коментар беше нещо от сорта, "е, тя промоцията изтече преди три месеца, Вие още я търсите". Миналата година, за същата къща дъщеря ми си поръча останалата част. Понеже са млади, не ме питаха, поръчали си и обръщане. Дето им съдрали кожата, ами си и оставили ръцете. Няма да се уморя да ги "хваля", когато и където мога... :axe:

Тема "Дограма Ролпласт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: