• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
martobas - специалист
Ето го шкафът за терасата. За крака ползвах ал. ръкохватка ф50 за ал. парапет:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
martobas - специалист
За да придобиете представа, до къде съм я докарал с ремонта... :)
https://www.youtube.com/watch?v=1Kz9A-6mXYc
martobas - специалист
Здравейте, Колеги! Ремонтът почти приключи-сложих ламината ( 1 см. фибран за подложка и 1 см. ламинат), прекарах ТВ и Интернет, сложих плъзгане м/у двата коридора и т.нат.... Тези дни ще поръчам вътрешните врати.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... WVEXzNKazg
burkov - специалист
Браво колега! Евала за ентусиазма и уменията.
Аз да попитам за подложката под ламината, от къде я напазарува? Скоро и аз ще стигна подовете на вилата и търся точно 1 см подложка. Хем малко да изолирам. Също така лепи ли я за пода или само я постави? Благодаря предварително.
martobas - специалист
Подложката е обикновен фибран 1 см., има го във всеки строителен магазин. Не съм го лепил. За гарсониера отиват горе-долу 30 кв.м. фибран, тоест един пакет 40 бр х 0,75 кв.м.

За статистиката - ламинат 500 лв + 100 лв. фибран + 90 лв. первази = 690 лв. грубо. В цената на первазите влизат и тези за коридора. Плочките в коридора са гранитогрес полски 400 лв. + 300 лв. плъзгане AL орех (тъмен златен дъб).
Duke_BG - специалист
Къде събра плъзгаща врата в този коридор :)

както беше разкъртил банята можеше да си спретнеш една плъзгаща врата която се скрива в стената :)
имах такава идея като правих ремонта на банята но се въздържах защото щеше доста да се оттече ремонта
martobas - специалист
Плъзгане в банята!? Не, благодаря. Още повече, на тази стена минават кабели, освен това банята ще се стесни. Мислих и този вариант и не ми хареса.
Колкото до плъзгането в коридора, самото разположение ми го позволява :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Преустройство на гарсониера..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: