• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
jekasus - майстор
По дълги окачвачи нямаше ли :-D
martobas - специалист
Едната стая вече е на етап боядисване, осветление и полагане на настилка в последствие. Утре ще избирам плочки за банята, ще направя окачен таван над кухненския бокс, защото таванът е крив до невъзможност да се изправи с шпакловка.
Малко изневерих на политиката на форума "Направи сам...", ама нещо не ми се отдаде шпакловката, за това извиках едно приятелче.
bagera1 - специалист
Гадно нещо е шпакловката, за мен е най-гадното макар и да имам опит с шпакли като автобояджия. Става де но с много труд, не си сгрешил че си изневерил на форумната политика
jekasus - майстор
bagera1 написа:
Гадно нещо е шпакловката, за мен е най-гадното макар и да имам опит с шпакли като автобояджия.
щото не ползваме шпакли, а маламашки :-D и правилото - шпакловаш така, че да не шкуриш, при автобояджии май обратното - шпакловаш така, че да шкуриш като хамав после :-D
bagera1 - специалист
Бе има нещо вярно :-D но за тая работа има festool i roupes та бързо става ;-)
За софийските градушкови често ползваме 30-35 см шпакли, то са си цели маламашки но и това не ми помага при шпакловането в къщи :-D Гадна работа си е :-D
Колегата по бас, дано не се сърдиш за отклонението от темата
martobas - специалист
Голямо мъкнене и обикаляне днес. 10 торби с готова замазка по 25 кг. на Baumit., 4 торби лепило за плочки СМ 11, самите плочки и метална мрежа за замазката.
martobas - специалист
Ето шпаклованата стая, бившата кухня....
Изображение
Малко от тавана в банята...
Изображение

Изображение
martobas - специалист
Вратичката за шахтата - цвят тъмен дъб
Изображение
Днес трябва да сложа и вратата на банята.
martobas - специалист
Вече има фронт за полагане на плочките. Замазката е сложена, вратата и ревизията също...
Изображение

Изображение
jekasus - майстор
Тръбите стари ли остават?
А за готовност на банята - съмнявам се стените да са равни.... и тоя бетонконтакт по попиващи стени е напълно излишен .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Тема "Преустройство на гарсониера..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: