• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
martobas - специалист
Горе-долу това е намерението ми за апартамента
Хол:
Изображение

Изображение

Кухненски бокс:
Изображение
В спалнята/стара кухня ще има маса за хранене, гардероб с място за ТВ...., поне за сега.
bagera1 - специалист
В хола леглото на втори етаж ли е?
На братовчед ми леглото е в хола(190/164) като сега се обмисля изхвърляне на леглото, дивана и фотьолите(така ли се пише :lol: )
и слагане на ъглов диван с функция сън. причината е че малките имат нужда от пространство за игра, а като прибавиш и две бебешки креватчета става трудно.
Също виж имаше една много хубава тема за падащо легло
ето я
viewtopic.php?f=35&t=40684&start=20
martobas - специалист
Леглото ще бъде на 1 метър от земята, като под него ще има шкафове, както се вижда и от проекта. Вече съм фиксирал планките.
Изображение
Сложил съм и две летви (не се виждат тук) в двата противоположни ъгли, за да не се усуква. Гредите са-рамка 10/5 и подсилващи 6/5.
martobas - специалист
Остъргах боята във WC-то - от 9:30 до 18:00 часа с леко спиране от един час. Инструмент-малък ъглошлайф с диамантина и шпатула.
Изображение Изображение
Екипиран, като няма огледало и дограмата върши работа :lol:
Изображение
martobas - специалист
Честита замазка в банята... :censored:
Изображение
martobas - специалист
Абе, защо някои майстори ни мислят нас, тези с апартамент за ремонт, за шарани. За 3 м² ми искат 250 лева труд и 150 лева материали, за да прекарат малко тръби и 1,5 метра мръсен канал. Да си седят гладни... :x
martobas - специалист
Канализацията е на лице. Изкарах късмет с копането на канала. Под мозайката имаше някакво подобие на замазка, която изкъртих сравнително лесно. Под замазката се показа бетонна плоча. По трудно ми беше с тръбите, защото се опитах да къртя, колкото се може по-малко, та за това. Използвах дупката от старата мивка и свързах тази в кухненския бокс.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение

:?: :Колко сантиметра замазка трябва да има над тръбата. Има ли някакъв стандарт? Какво да сложа пот тръбата-пясък, фибран, замазка или...?
Последна промяна от martobas на пет фев 20, 2015 9:13 pm, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
martobas написа:
:Колко сантиметра замазка трябва да има над тръбата.
Зависи от сифона :-D
martobas написа:
Какво да сложа пот тръбата-пясък, фибран, замазка или...?
Замазка.
nv952 - майстор
Следя ти темата с интерес,щот и аз ще имам такава гимнастика НО,аз нямам твоят късмет. :sad:
Сега трябва да чакам съседа под нас да се върне от Австрия щот при нас тръбите за канализацията са извратени. :rolleyes:
Изображение
martobas - специалист
Хидроизолирахме ъглите и утре, живот и здраве, ще редим конструкцията за гипсокартона.
Това в горния десен ъгъл са две парчета гипсокартон, с които скрих разпределителната кутия. :-D
Изображение
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Тема "Преустройство на гарсониера..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: