Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
plamen6703 - майстор
нед юли 29, 2018 5:41 pmIvan_Mitev72 написа:
Името им е Хамали Милчев, а вече услугата се води "извозване на строителни отпадъци".
Ще се разбереш с тях, аз останах доволен!
:rock:
Хайде нЕма нужда да ни кръщаваш :wink: тема от 2016 сякаш някой ще чака две години да се появиш ти с твоята самореклама :-D
Наложи ми се аа търся хамалски услуги за София и попаднах точно на тази фирма хамали Милчев, едно перекенде е собственик на фирмата и се казва Данчо Милчев. Хлапак на около 25 години с много голяма и червива уста, който не си държи на обещанията и иска с трици маймуни да лови! Явно здраво си го закъсал, щом си опрял по интернет форуми да си правиш самореклама! :partyman:
Здравейте,
Наскоро правих ремонт в София и имах същият проблем. Много лесно свърших работата почти за без пари.

Събрах строителните отпадаци и се чудих как да ги закарам до най-близкото сметище. Един приятел ми препоръча едни момчета които работят със сметището "Враждебна" и предлагат извозване на строителни отпадъци като услуга на хамалската им фирма. Бях доста скиптично настроен, но уви.

Звъннах им, дойдоха свършиха работата за час и половина културно и бих казъл доста бързо при положение, че имаше 9-10 чувала за изхвърляне.
Ако се бях хванал сам да върша тази работа, сигурно щеше да ми замине почти цлеия ден.

Фирмата е малка, казват се "Хамали Милчев". Доволен съм и ви ги препоръчвам. Идват на оглед и след това изготвят оферта. Също така, едно от момчетата ми каза, че оборудването си е тяхно (бусове, камьони и т.н) за това работят на нормални цени.

Нямат грешка! :rock:
blagoispasov - специалист
Дет се вика: Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд го вали. :-D :lol: :lol:
hidrazin - майстор
пон авг 27, 2018 7:16 pmIvan_Mitev72 написа:
...Здравейте...
Здравей долен ляв педaл. По нашенски си е пак педaл де.
Ума не ми го побира - как може да си прост като галош???
Аман от тъпанари!!!
:partyman:
hidrazin - майстор
нед юли 29, 2018 5:41 pmIvan_Mitev72 написа:
Името им е Хамали Милчев, а вече услугата се води ...
Ще се разбереш с тях, аз останах доволен!
Поредния смешник...
Услугата се води "да видим какво може да наберем".
Далеч от такива... Много далеч.
:partyman:

Тема "Изхвърляне на строителни отпадъци къде?" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: