Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
plamen6703 - майстор
нед юли 29, 2018 5:41 pmIvan_Mitev72 написа:
Името им е Хамали Милчев, а вече услугата се води "извозване на строителни отпадъци".
Ще се разбереш с тях, аз останах доволен!
:rock:
Хайде нЕма нужда да ни кръщаваш :wink: тема от 2016 сякаш някой ще чака две години да се появиш ти с твоята самореклама :-D
Наложи ми се аа търся хамалски услуги за София и попаднах точно на тази фирма хамали Милчев, едно перекенде е собственик на фирмата и се казва Данчо Милчев. Хлапак на около 25 години с много голяма и червива уста, който не си държи на обещанията и иска с трици маймуни да лови! Явно здраво си го закъсал, щом си опрял по интернет форуми да си правиш самореклама! :partyman:
Здравейте,
Наскоро правих ремонт в София и имах същият проблем. Много лесно свърших работата почти за без пари.

Събрах строителните отпадаци и се чудих как да ги закарам до най-близкото сметище. Един приятел ми препоръча едни момчета които работят със сметището "Враждебна" и предлагат sоfia-hamali.bg извозване на строителни отпадъци[/url] като услуга на хамалската им фирма. Бях доста скиптично настроен, но уви.

Звъннах им, дойдоха свършиха работата за час и половина културно и бих казъл доста бързо при положение, че имаше 9-10 чувала за изхвърляне.
Ако се бях хванал сам да върша тази работа, сигурно щеше да ми замине почти цлеия ден.

Фирмата е малка, казват се "Хамали Милчев". Доволен съм и ви ги препоръчвам. Идват на оглед и след това изготвят оферта. Също така, едно от момчетата ми каза, че оборудването си е тяхно (бусове, камьони и т.н) за това работят на нормални цени.

Нямат грешка! :rock:
blagoispasov - специалист
Дет се вика: Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд го вали. :-D :lol: :lol:
hidrazin - майстор
пон авг 27, 2018 7:16 pmIvan_Mitev72 написа:
...Здравейте...
Здравей долен ляв педaл. По нашенски си е пак педaл де.
Ума не ми го побира - как може да си прост като галош???
Аман от тъпанари!!!
:partyman:
hidrazin - майстор
нед юли 29, 2018 5:41 pmIvan_Mitev72 написа:
Името им е Хамали Милчев, а вече услугата се води ...
Ще се разбереш с тях, аз останах доволен!
Поредния смешник...
Услугата се води "да видим какво може да наберем".
Далеч от такива... Много далеч.
:partyman:
Passa - специалист
Ето още едни хубосници от нета предлагащи хамалски услуги и къртене. https://hamalisofia.eu/

Аз лично ги потърсих да изкъртят една стена на входа на подземен гараж. Носеща- стоманобетон със скара вътре. Два квадрата. Понеже пречеше на нормалното излизане от гаража.
Просто бързах и за това не изчаках майстора с който правихме преди това други довършителни работи по този гараж.

Цветан се казва този който се представя за началник на тази фирма. Каза ми че в събота може да дойде и да кърти. Прати ми две момчета с
такси и с чисто нова Макита- 11кг. Започнаха да къртят и видяха какво представлява бетона и арматурата. Един съсед се оплака че е събота и му пречи и преустановихме работа. Дадох им 50 лева за разкарването и си тръгнаха с такси.

После дойдоха във вторник и продължиха. Почнаха в 10 и в 2 следобед ми звънят - отивам и виждам, че са изкъртили на 90%. Те започнаха да ми обясняват че имали работа за още 6 часа до 8 вечерта. Започнаха да ми обясняват че стената била повече квадрати и незнам си какви глупости. Че те работили за 20 лева надница и тнт. При положение че идваха в Събота и видяха и стената и я мериха и снимки пратих на този Цветан и накрая започнаха да ме изнудват.
А трябваше да изкъртят и да извозят боклука за договорената сума според техните цени и таблици....

Техният шеф започна да ме изнудва по телефона и по техните обяснения.

Аз им казах че пари ще им дам само за 100% свършена работа с извозване както е договорено. Шефът им нареди да си тръгнат.
Реално ги изгоних.
Накрая си свърших работа с моят майстор след като го изчаках няколко дни.

За мене тези Хубосници нямаха къртач и транспорт. Всичко бяха наели под наем. Реално си бяха чисти хамали без офис и камиони за превоз на отпадъци.
Всичко е измама при тях.

Внимавайте с подобни фалшиви изнудвачи и майстори !
ВНИМАНИЕ!!!
Неприятен опит с фирма за извозване на строителни отпадъци https://www.razbiva.com/.
Фирмата е посредник и изпраща цигани, които започват да се пазарят на място. Цената, която съобщиха по телефона се оказа наполовина от цената която заявиха на място. При отказ от моя страна изискаха за компенсация 1/2 от високата цена, защото не съм бил заявил "безплатен оглед за оферта". След неприятни пазарлъци се съгласиха да извозят отпадъците на близка до телефонната цена (+30лв.). Създават усешане за изнудване и натиск.
шоп - майстор
Много хора летят из въздуха и лапат мухи.

Защо се връзвате на обяви от типа:
-кърти, чисти, извозва бетон 15-25лв
-кърти, чисти извозва баня 15-25лв

Ха,ха,ха
Тези пари на минута, час, метър, километър, килограм, тон или м3 са?

Ако са м3 трябва да се уточни дали за неразкъртено се отнася, защото за изкъртеното с арматура и боклуци обема може да нарасне и х4 :!:

Постоянно работя с няколко фирми с контейнери за извозване на стр. отпадъци.
Тарифата е 90лв за 4м3 и 130лв за 7м3 контейнер. Доставят ти го и след 5 дни го вдигат.
За тези 5 дни си къртиш и товариш сам или с помошници.

Това са фактите, другото е мираж :partyman:
Sandman - специалист
съб юни 13, 2020 2:26 pmшоп написа:
Много хора летят из въздуха и лапат мухи.

Защо се връзвате на обяви от типа: .....
То затова нЕкои направиха гуши на гърба на народа с "пирамиди" и лотарии, щот лапнишарани много :)

Би ли споделил коя е фирмата, извън СФ дали извозват? Може и на лично. Благодаря! :partyman:
шоп - майстор
Писах ти на лично.
До миналата година се изхвърляше регламентирано и на нови кариери зад ТЕЦ Дружба, но вече там изсипват само четриосни камиони.В момента се изхвърля на Враждебна, а там цените са високи и съответно цената стана 130 лв 7м3 контейнер за София само за извозване.

Тема "Изхвърляне на строителни отпадъци къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: