Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
sstefanov - майстор
Няма връзка, но какво от това:
prascho написа:
Малко съм офтопик :).
...Днес се намираме в 2015г. Темата е от 2014г. Т.е сме с цяла година /едни гърди/ напред и можем да си позволим няколко мнения в страни от темата ... :-D
prascho - майстор
Този малко ми прилича на дядо Стефчо. Дядото бе интересен чудак :-D . Винаги готов за любов с женичките.
prascho - майстор
Скучничко ми е. Някак много еднообразно от началото до края.

П.П. А съм само на една бира. Ако съм на неколко ракии може спокойно да се издрайфам. Явно нямаме общ вкус към музиката. Нема ли нещо от репертоара на Лили Иванова? :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=QlMvlV26yQA
prascho - майстор
Депото във Враждебна в събота бачка ли?
nikolson - майстор
prascho написа:
Депото във Враждебна в събота бачка ли?
http://depo-vrajdebna.com/контакт.html Телефони!!!!!!!
prascho - майстор
Да, обадих се още в 8 часа. Изхвърлих си нещата. Само да спомена, че ситуацията е типично "европейска" във въпросното депо.

Наличен строителен отпадък - тухли, кермиди и малко бетон

*по телефона - информация, че бетонът трябва да е отделно. С две думи се сортира "разделно"
*на място - отиваме с тухли и керемиди

В депото очевидно навсякъде се изхвърля смесен отпадък произволно! Смърди дори на мърша тук таме. При въпрос, къде да си изхвърля разделения отпадък от тухли и керемиди ми се отговори - навсякъде, където си харесам....

*на касата - платих смесен отпадък на цена от 12 лв на тон. Касиерът ми заявява, че тухлите и керемидите не може ли да се обработят/рециклират/. Цената се разминава с обявената в сайта на фирмата поддържаща депото.

Българска реалност! Държавата стимулира гражданите да изхвърлят строителни отпадъци произволно навсякъде из територията на страната...
klomo - специалист
И само кажи, че не сме в рая!? :)
Жоро Георгиев - специалист
Във Варна на пресечката на ул. Струга и ул 8 март, до канала има три контейнера за едрогабаритни и строителни отпадъци. Също така могат да се изхвърлят и стари мебели.
И аз имах подобен проблем когато разчиствах къщата в кв. Горна Баня в София. Не ми се даваха много пари на разни фирми, но в крайна сметка намерих едни момчета които се оказаха много точни и не ми излезе никак скъпо тъй като работеха с Депо Враждебна на добри цени.

Принципно предлагат услугата " кърти, чисти, извозва", но ако ти трябва само извозване до сметището, цените варират. Естествено имат такса смет която е 20 лв. :)

Предмета на дейност на момчтата е именно хамалски услуги, разполагат с бусове и правят почиствания. Името им е Хамали Милчев, а вече услугата се води "извозване на строителни отпадъци".

Ще се разбереш с тях, аз останах доволен!
:rock:
Последна промяна от Virtex на нед юли 29, 2018 7:21 pm, променено общо 1 път.
Причина: премахнати линкове за реклама

Тема "Изхвърляне на строителни отпадъци къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: