• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
ZEDYCUS - майстор
Хубавите работи стават бавно при мене :-D 2 месеца го борих и още не съм го дозавършил. Чака ме и тезгяха, а задръстих гаража с половин останала плоскост, та зарад нея и спалня ще трябва да правя сега. Дано след нея не остане пак някоя друга плоскост, че пак ще се измисли нещо. :partyman:
EDI - майстор
Аа, винаги остава.Следва новата идея, за която ти трябва още материал и след това пак остана нещо. :lol:
prascho - майстор
Начи вчера у Каме ме взеха за производител на мебели. Макар, че не съм споменавал подобно нещо. Обиколихме цялата им изложбена зала с особен акцент на гардеробните механизми. Идея си нямам защо :-D . Хармониката е хубаво решение на ниска цена. Гледам, че не слагаш фазер. Няма ли се цапа стената/тапета?

П.П. Нямаш ли някоя млада мацка роднина. Чудесно е когато имаш мебелист в семейството. Мога да осигуря фронт на действие. Трябва само желание да има човек ..... :-D .
ZEDYCUS - майстор
:-D Имам само женени 1ви братовчедки, но ако ти имаш някоя сгодна мацка да дойда към София. :razz:
Фазер не съм сложил нацяло само зад пералнята, навсякъде другаде има. Зад пералнята нарочно е само ивица над долната задна царга за да пази геометрията на гардероба, иначе няма напасване фугите на вратичките и за да не опира в тръбите за пералнята. Отпред се държи на цокъла, който може да се сваля за да се вкара пералнята. С ето такива сглобки е. Изображение
С тази система не се губи място , както с плъзгащите врати. При отворени врати спокойно минавам покрай тях без да се удрям . :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт Коридор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: