Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
klomo - специалист
Имам две села! :) Едно Врачанско, другото Самоковско. Мога да си създам мнение за манталитет, мислене на хората.
Аз съм атеист и това за кълненето ми е смешно.
Писва този тарикатлък застрашаващ не само личната сигурност, но и на други хора. Писва мизерията,лошият вкус, груби невъзпитани , нагли хора, който ти скачат на бой за най-малкото. Човешкият живот не струва нищо за вас важното е за 60000 лева в центъра.
Писва, писва ..........
Айде да не си затваряме очите нали сме в един казан на всички ни мирише като се изпусне някой. Бягаите колкото искате от истината щом така ви е угодно,но и вас ще настигне.
nikolov333 - майстор
Както виждаш, не спорим...по-принцип си прав..и аз съм против много от нещата и съм ги казал и писал, но стила ти е меко казано "груб"и не отговаря на разбиранията ми за добро възпитание.
veribela - специалист
klomo написа:
И почнали да ми обясняват как София била село.
Стана село като дойдоха селяните с тяхното ниво и навици. Поне жените им са дашни с големи цици и евтини (колкото и да е грубо)
Това може да го напише само комплексиран гражданин на който повод за комплекс е размера. Съдейки по това, че размера на циците за него е много важен.
KingLin - майстор
veribela написа:
размера на циците за него е много важен.
Ааа че за кой не е важен? :lol: :lol: :lol:
klomo написа:
Аз съм атеист и това за кълненето ми е смешно.
И аз не съм вярващ, ама изобщо не ставаше дума за това дали ще се сбъдне или не. Ти сам написа
klomo написа:
груби невъзпитани , нагли хора
В случая ти си извадка на тези хора. Човека си е намерил удобно място за 60к. Парите той ги дава, с комшиите той се разправя. Форума е да си помагаме. Като си сметнал, че това, което прави е против твоите принципи, спираш да четеш и твоят проблем е решен. Или пък пишеш от какво си недоволен, какви негативи виждаш и съответно предложение как да се избегнат.
Сега предлагам да спрем тия разговори и да оставим човека да си развива темата и ако можем помагаме.
klomo - специалист
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... na_alabin/

Само комшията ли да му мисли? Май много бързо ги забравихте?
vk - специалист
Толкова му е калпав плана на този човек(видно от чертежите в началото), дори нова тераса тръгнал да слага???!!! Пълни глупости.
Осира се хубавата кооперация.
При една работеща община, веднага ще му предпишат да върне старото положение, иначе ще му скъсат задника.
Родителите му оставили имот (изглежда на хубаво място, казвате в идеалния център), а той тръгнал да го обръща
nikolov333 - майстор
Старото разпределение имаше само един минус, че спалнята беше преходна с хола...Аз предложих да е ето така, заради отделната спалня и баня, което за мен е много удобно..
Прикачен файл:
11.jpg
11.jpg (32.96 KиБ) Видяна 2574 пъти
П.П.За останалото съм съгласен :partyman:
vgeorgiev - специалист
Здравейте,

И моя апартамент е с такива подови панели, с със стени от единички тухли, много колони и яки трегери.
Само искам да кажа, че ако този човек ми е комшия и започне да събаря всичко, няма да спра да викам проверки.
nikolov333 - майстор
Размина му се..вече е затворено и иззидано с итонг...само комините не са оправени, но като цяло проблема не е толкова с рушенето, колкото с възстановяването после..
vgeorgiev - специалист
За кумините ето тук ще ти обяснят.
Казваш, че и ти си правил ремонт. Същия ремонт ли си правил и ти ?

Тема "Основен ремонт на стар тухлен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: