• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
nanko - специалист
prascho написа:
Най-вероятно заради денивелацията на терена е направена тази стъпка /разминаване/. Дам, 150лв/м2. Дали с ковано желязо няма да излезе по-тънко :? Пък за разлика във визията ....от тук то Марс.
veribela, цената е на линеен метър, със шапка и при височина 2 м.
prascho написа:
Цветовите разлики в десена на отделните плочи търсен ефект ли е или така са дошли различните партиди?
Не е търсен ефект. Такива панели имаше, такива съм сложил. Не смятам, че е лошо.

radius, от снимката така изглежда. Дори и да има разлика в най-лошия случай тя е 1-2мм.


ЕДИТ: Добавям и снимки на двустранната ограда с която приключихме скоро. Тук панелите, колоните и шапките имат релеф от всички страни:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Чираче - майстор
За чий са Ви тия високи огради? От кого и от какво се криете? Псевдобуржоазия с кичозни огради.
Bradley - специалист
Харесва ми - оградата трябва да е висока и здрава - да си се чувствува човек като в оня лаф - моят дом - моята крепост...
seb - напреднал
Чираче написа:
За чий са Ви тия високи огради? От кого и от какво се криете? Псевдобуржоазия с кичозни огради.
В моя случай не два а три метра ограда ще направя.Ама не ми дават разрешително.Работата не опира до криене а до пазене.Само които живее до циганска махала вижда смисъла от висока ограда.
prascho - майстор
То за циганска махала си трябва добро въоръжение и голям двор. Да може да ги копаш "пришълците". Че викнеш ли полиция в собствения си дом, то ще ги лежиш дълги години. За жалост това е родната действителност!
  • 1
  • 2

Тема "Ограда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: