Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
nataliq - помощник
Наскоро с мъжа ми закупихме един цех. Сега трябва да правим основен ремонт, вярвам , че той ще може да се справи с нещата сам. Ще го шпаклова, аз ще го боядисам, всичко, което зависи от нас, ще го направим, но все пак няма как да си направим някои неща. Трябват ни някакви специални врати, някои може ли да ми препоръча добра фирма, от която ще можем да си закупим врати за цеха?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Честита покупка. Успешен да ви е бизнеса
Би помогнало, ако укажеш къде е цехът, предполагам
Andri01 - майстор
Големина,вид-метални/дървени/ и най-важното бюджет!! При възможност-ролетна врата най-добре. Спестява място,автоматизира се и е доста здрава.
maistorcheto33 - специалист
Успешен бизнес дано всичко е окей. Много е хубаво, че сами ще си го правите, а няма да давате излишни пари по майстори. Иначе за вратата може да разгледаш Индустриални врати от Secdoor , наскоро съседите ми сменяха вратата на гаража си и бяха избрали тази фирма, вратата изглежда качествена и са доволни.
nataliq - помощник
Не трябва да се хвърлят излишни пари по майстори, след като може и сами да се справим с някои неща. Много ти благодаря, ще разгледам вратите, които тази фирма предлага и дано си харесам.
VLADO66 - майстор
Имам гаражна врата на тази фирма от 10г. и да чукна на дърво никакъв проблем.На времето ги избрах на едно Стройко по показател цена-качество.

Тема "Търся врати за цех" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: