Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Petar_32 - помощник
Здравейте,
Най-после успях и аз да осъществя една голяма своя мечта и да си закупя къща на село.
В момента обмислям всички ремонтни дейности за пролетта или поне когато времето позволява.
Основната мисъл в момента е как да променя разпределението,така че да бъде възможно най-ефективно за
бъдещото ползване на къщата. Моля всички колеги които имат желание и идеи относно промяна на разпределението да споделят своето мнение. Прилагам снимка на старото разспределение (Снимка 1) и моята идея за ново преустройство (Снимка 2).
Предварително благодаря.

Прикачен файл

HOUSE_OLD.PNG
HOUSE_OLD.PNG (115.32 KиБ) Видяна 2231 пъти

Прикачен файл

HOUSE_NEW.PNG
genkogenev - специалист
Аз бих обединил хола и кухнята в една просторна всекидневна .
Антрето от запад към "малката "спалня го виждам като , баня и тоалетна само за спалнята . Спалня с два входа/изхода не ми се връзва .
Все пак всичко зависи от това дали ще го градиш от основи или само ще преустройваш .
Petar_32 - помощник
genkogenev написа:
Аз бих обединил хола и кухнята в една просторна всекидневна .
Антрето от запад към "малката "спалня го виждам като , баня и тоалетна само за спалнята . Спалня с два входа/изхода не ми се връзва .
Все пак всичко зависи от това дали ще го градиш от основи или само ще преустройваш .

Здравей,

Точно това е идеята да са обединени в едно помещение хола и кухнята, което ще се разделя само от плъзгаща врата евентуално или изобщо няма да има врата. Относно второто антре наистина за сега нямам идея как точно ще се използва, но няма да има два входа просто в момента е така.

Тема "Преустройство на стара къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: