• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
hard_core - специалист
n_a написа:
Късно е за твоя ремонт, но ще го пиша за следващите, които ще четат темата.
Разбутваш всички подове, сменяш врати, а не сложи изолация на пода....
Не е съвсем така! В северните стаи /спалня и кухня/ ще има изолация + ламинат, в южните стаи /хол и детска ще ползвам паркета за изолация.
П.П. цяла зима, без нито един работещ радиатор, температурата беше 18 градуса/+-1/в помещенията с подменена дограма, което за мен е ОК
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
hard_core написа:
n_a написа:
Късно е за твоя ремонт, но ще го пиша за следващите, които ще четат темата.
Разбутваш всички подове, сменяш врати, а не сложи изолация на пода....
Не е съвсем така! В северните стаи /спалня и кухня/ ще има изолация + ламинат, в южните стаи /хол и детска ще ползвам паркета за изолация.
П.П. цяла зима, без нито един работещ радиатор, температурата беше 18 градуса/+-1/в помещенията с подменена дограма, което за мен е ОК
OK! (завиждам за температурите) :-)
nikolov333 - майстор
То отдолу под апартамента им, ако целодневно отопляват навсякъде и ако нямат изолация на таваните, може и да е по-добре изобщо да не изолирате, за да не спаднат и температурите у вас..:-D
hard_core - специалист
nikolov333 написа:
То отдолу под апартамента им, ако целодневно отопляват навсякъде...
Мисля, че е така.
Вчера, след известни колебания с какво да дупча, монтирах душа. Използвах свредло за бетон и без удар до като стигна тухлите...стана екстра! :)

Прикачен файл

20170322_182710.jpg
nikolov333 - майстор
Супер е..харесва ми и комбинацията на цветовете на плочките..и моята е в подобни нюанси. С колко лунички я осветявате и по колко вата са?
hard_core - специалист
nikolov333 написа:
С колко лунички я осветявате и по колко вата са?
4 x 6W, 3000К са. Малко бяла...неутрална/студена ми идва светлината...но при теста в магазина не можах да добия точна представа.
nikolov333 - майстор
Това с възприемането на цветната температура на луничките е много индивидуално, а и стойностите които пишат обикновено не са напълно точни.. Аз смених няколко модела докато да харесам едни 7W/3200K на 12V..
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Ремонт на тухлен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: