Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Reiser - помощник
Здравейте,
Нов към във форума,но съм чел доста от мненията и са ми помагали за което Благодаря.
Започнах ремонт в апартамент и до тук грубият ремонт съм го завършил. Имам още доста пък и бюджета ми е доста ограничен,искам да попитам какво мога да правя без да съм сменил дограмата към момента - възможно ли е да се шпакловат стените(без тези със старата дограма на тези стени ще има вътрешна изолация с вата и гипсокортон) тавана също ще бъде с г.к и вата?
Благодаря предварително ще кача и снимки,ще възникнат още много въпроси в последствие :) :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Шпакловай
Reiser - помощник
Благодаря
С какво да шпакловам,стените под тапетите са от вар,но са доста гладки,по точно марка или вид шпакловка която да използвам?
nikolov333 - майстор
Преди да шпакловаш, оправи електрическата инсталация... :idea:
Reiser - помощник
Ел. и ВИК инсталации са готови :)
nikolov333 - майстор
Окей..тогава трябва да направиш гипскартона и шпакловането после :idea:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Почети из форума. Горе вдясно има бутон " Търсене". Ползвай го
vgeorgiev - специалист
Може да направиш окачен таван с вата, можеш да изкъртиш всички врати (ако ще ги сменяш).
Може да изкъртиш банята и тоалетната. Доста неща може да свършиш докато дойде дограмата. Зависи до къде си решил да се шириш в ремонта.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
vgeorgiev написа:
... Зависи до къде си решил да се шириш в ремонта.
+1
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Reiser написа:
Благодаря
С какво да шпакловам,стените под тапетите са от вар,но са доста гладки,по точно марка или вид шпакловка която да използвам?
Как така от вар?

Тема "Основен ремонт на стар тухлен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: