Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Reiser - помощник
Фибрана на тавана мисля да го залепя с теракол,отгоре мрежа и шпакловка.Моля за съвети,дойде времето да закупувам материали.МОЛЯ кажете ми фибран или гк ?
Reiser - помощник
Ето малко снимки,съжалявам,ако не са хубави

Прикачен файл

20160329_202739.jpg

Прикачен файл

20160329_202734.jpg

Прикачен файл

20160329_202816.jpg

Прикачен файл

20160329_202715.jpg

Прикачен файл

20160329_202807.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Reiser написа:
Фибрана на тавана мисля да го залепя с теракол,отгоре мрежа и шпакловка.Моля за съвети,дойде времето да закупувам материали.МОЛЯ кажете ми фибран или гк ?
Каква е разликата фибран-стиропор за таван? При мене е стиропор, лепен с теракол на гребен + дюбели. Мрежа и шпакловка с теракол. Не съм търсила гладкост. На 2 пъти по няколко часа вечер и боя. Върши ми работа и беше безпари направо
Reiser - помощник
Добър вечер,взех си решението за таваните,ще монтирам г.к + вата,мислих,сматах и ми се струва,че разликата в цената не е голяма също така и да се предпазя и от въжможната влага след като уж ще се санира блока.На въпросната чупка ще монтирам вграден гардероб с размери д.285 см в. 250 см ш.35 см,моля кажете ми какви материали(плоскости) да използвам за гръб до стената,рафтове,страни,благодаря на всички :partyman:
nikolov333 - майстор
35 см.за гардероб е малко за мене. Помисли добре за изолацията зад гардероба , че ако е на външна стена може да се получи конденз зад него и да мухляса след време.. :idea:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Рафтове си ги правиш дълбоки колкото искаш, но зако ще висят закачалки, се съобразяваш с тях. Старите гардероби бяха 60см реална дълбичина. Сега новите биват по-плитки. Може и да сa раздвижени самостоятелни секции, нали
За измазване и изправяне на стените използвах Терафлекс Гипсова Шпакловка. Иначе ето как стана моя Стар Тухлен Апартамент https://www.youtube.com/watch?v=4mTrLoAwO9c

Тема "Основен ремонт на стар тухлен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: