Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
urgan - помощник
Здрвейте,
отдавна чета форума и ми е помагал в доста неща, но сега стигнах до въпрос на който неможах да намеря отговор. Става дума за мазе 8 кв което искам да си го направя като малка работилничка. Започнах от пода защото беше с голяма денивелация от 6 см. Направих замазка с бетон на баумит изравних го добре мисля, но на места има леки неравности там където е свързвано защото се наложи да го правя на няколко пъти. Има ли решение със саморазливна замазка, защото гледам че повечето ги дават за закрити помещение каквото е и мазето но все пак има известна влага там? Или саморазливна + имрегнатор някакъв? Четох че на церезит има такава която е и за външно CN76 но цената от 50 лв за торба малко не ми харесва. Другия вариант е да го оставя така както е но ме дразни искам да стане хубаво гладко.
Прикачен файл:
IMG_20170625_1603561.jpg
Делян - специалист
И аз скоро ще го правя това мероприятие. Смятам да завърша с евтин теракот - 8-10 лв/квадрата. Хем лесно да се забърсва от време на време.

Така или иначе след саморазливната трябва пак да имаш завършващо покритие.
urgan - помощник
Точно затова питах дали няма саморазливна като тази която писах по горе на церезит ЦН76 която може и да се ползва като крайно покритие. Ще го мисля още явно.
Pooh - майстор
Никоя саморазливна замазка, не може да се ползва като крайно покритие.
Вече е късно - трябваше да си направите шлайфан бетон - за толкова малко помещение, можеше да се изстърже и само с маламашка.
Варианта с евтиния теракот е най-удачен, според мен. И ценово и като поддръжка в последствие.

Тема "Въпрос относно саморазливна замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: