• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
blagoispasov - специалист
Така или иначе без шлайф, и съответно прахоляк, няма да се мине, та за две - три площадки според мен не си заслужава занимавката и разходът с наемането на машина.
prascho - майстор
Здравейте,

А получилата се фуга на места до 1мм с какво и кога се запълва. По време на лепенето с кит за камък или след като стегнат плочите 60х30см да запълвам с фугираща смес/кит.

Същото нещо се отнася и за долния ъгъл между плинт и стъпало. Почнах с лепенето на стъпалата и виждам, че трябва да се запълни с нещо. Макар и плътно прилепнали има си лек просвет.

П.П При мен нивото за попълване при площадката ще е до 5-7мм, та може директно с лепило или?
chapara - майстор
пет авг 10, 2018 1:10 amprascho написа:
Може ли да подскажете технологията при лепене на плочите за площадката и по възможност да препоръчате вземане на машина за водно рязане на камък под наем :).
Проблема е в диска, виж на Джеки диска от онази тема, иска си каменарски диск, с него не се натиска, той сам си иска матеряла :wink: Наскоро си купих а 43 лв. от каменарски магазин в Сф, диск за гранит 125 мм., е нема такъв кеф при рязането :razz: :roll:
prascho - майстор
Разбрах. Може ли да препоръчаш марката на диска и магазина.

Магазинът от темата на Джеки не е в София...
chapara - майстор
На Сточна гара, малко преди спирката за към Лъвов мост, до сортовите семена, отиваш казваш си болката и ще те упътят :wink:
prascho - майстор
Благодаря.

П.П. Когато стената е крива и сключва лек остър или тъп ъгъл спрямо стъпалата цокълът как се реди - по стената ли?
prascho - майстор
Магазинът на Сточна гара за камък силно не препоръчвам. Безскрупулно отношение...Стойте далеч.
chapara - майстор
Малко субективно мнение, с което пък аз не съм съгласен :roll:
prascho - майстор
Ти си знаеш. Аз въпросните не бих ги препоръчал на никого. В крайна сметка всяко едно мнение е субективно.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Тема "стълбище" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: