Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Здравейте колеги! Наложи се да пребоядисам стая от жълто в бяло. Не съм слагал грунд, проблемът е че стените са на 2ра ръка боя си личи къде е минавано с мечето... моля за малко помощ?! :? :shock: :?
шоп - майстор
Привет, а какъв е латекса?
Преди години съм попадал на гаражни ментета латекс и 6-8 ръце не покриваха.

Сега има качествени латекси...за съжаление и по-скъпи, но с 1-2 ръце и всичко е ОК
шоп написа:
Привет, а какъв е латекса?
Преди години съм попадал на гаражни ментета латекс и 6-8 ръце не покриваха.

Сега има качествени латекси...за съжаление и по-скъпи, но с 1-2 ръце и всичко е ОК
Delux valentine бял мат е латекса френски... дори на 3та рака минаване не се получава
шоп - майстор
Antonio95 написа:

Delux valentine бял мат
:? :? :?

Дулукс е много качествен латекс. Предимно с него боядисвам. Досега не съм имал проблеми и е имало случаи върху нова шпакловка от 1 ръка да покрие :idea:

Нека и други да кажат каква може да е причината за проблема. Аз съм в шах!
wanderer - специалист
за дилукс специално дилър ми сподели, че зависи за къде е правен. колко е вярно - незнам. има различни серии латекси. виждал съм безупречно покриване на две ръце дилукс, срещу съответната цена разбира се. аз лично съм ял хурката с левис, и от тогава минах тотално на гръцки латекси.
nikolov333 - майстор
С всеки различен вид боя, която нанесеш върху друг вид, може да имаш проблеми.. Каква е боята, върху която нанасяш Dulux-а..?
marian1 - майстор
Дай повечко подробности....а и 1 снимка също ще помогне
chapara - майстор
Кой каза че бояджийството не е тънка професия :-D :проба:
Делян - специалист
Аз затова станах фен на тапетите - лепиш и се кефиш. Пък с тези мазила - мажеш и псуваш #-o

Тема "Проблем с боядисани стени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: