• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Chefo77 - майстор
За съжаление такива не се лекуват със съд. Такива се лекуват или с трошене, или с копане :sad:
prascho - майстор
Този, че няма да те съди това е ясно. Опитва със сплашване. Извикай господарите и дай телевизионна гласност. Те ще го намерят, ще му зададат правилните въпроси и три дни ще се черви. Като всяко нещо в бг, за три дни. Това, че си снимал договора е добре, още една подкрепа на твоите думи.
hidrazin - майстор
нед ное 04, 2018 1:38 amChefo77 написа:
Иначе тема има пусната във Форума за строителство и ремонти, дори този елемент отговаря там ...
Темата там май вече е изтрита... :? Иначе я има и в бг-мамките.
Иначе аз лично никъде не видях ни договора, нито пък някакви снимки на това което е или не е свършил.
По тази причина и поради факта че истината често има две страни, ще се въздържа от вземане на страна ... за сега.
:partyman:
Chefo77 - майстор
Аз договор не съм търсил, но видях снимките ... И е потресаващо зле това, което "е свършил".
hidrazin - майстор
Ми дай да ги видим де. Стига да не са в тъпия фейс... :-D
:partyman:
plamen6703 - майстор
вт ное 06, 2018 7:38 pmdaniob написа:
нед ное 04, 2018 1:38 amChefo77 написа:
Прасчо, нито е фирмаджия, нито има общо с фирми. Класическа техника за лъгане на клиенти - за жалост все още има кой да им се вързва :(
Иначе тема има пусната във Форума за строителство и ремонти, дори този елемент отговаря там ...
Същата тема е. Последно с онзи се чухме. Искаше да му се извинявам публично, но не знаеше за кое точно. Не било това начина като съм го изложил във ФБ. Питам го дали ще идва да си оправи покрива. Щял да дойде но искал 1000лв и аз му казах че няма да стане. Бил съм му качил личните данни в ФБ защото снимах договора и той каза че щял да ме съди. Нямало смисъл да кореспондира повече с нас и сме щели да се видим в съда. Нищо не мога да му направя освен това че като си напише името и е на 1во място в Гугъл. Дано повече не си намери обекти.
Не го мисли, ще си намери обекти и докато има говеда, ще има и касапи да ги колят! Гледаш ли телевизия да видиш, че ежедневно показват галфони, които хвърлят пари през балконите и оставят пари до гюмовете за боклук. После като теб реват, че били измамени, да си чул да са се свършили такива галфони?
Няма да се свършат и галфоните, които изхранват куцо, кьораво и сакато като си дават парите на пишман майстори и после реват, че боли...
Вместо да отидеш в офиса на строителна фирма да ти направят оферта за ремонт на покрив и да ти свършат работа, ти си хванал мангал да ти върши работа и на всичкото отгоре си с претенции, че те измамили, ами те са ти скроили "шапката" още като са те видели.
Богатите хора като теб и тия, които хвърля пари през балконите така плащат и това получават!
Желая ти успехи! :partyman:
prascho - майстор
Не мога да се съглася напълно с написаното. Доверчивостта и наивността не са лоши качества. Но злоупотребата с тях в описаните ситуации, особено телефонните измами са подсъдни. Да вярно, че в обществото финансовата грамотност е на ниско ниво, но държавните институции също имат своя принос за това. След като подобни субекти, които психологически влиаят на възрастните хора са на свобода, а не в затвора, то тези практики ще продължават да са част от нашето ежедневие. Лотарийните игри също трябва да ги забранят със закон.
Lisko - майстор
Изключително неграмотен текст в сайта на бай мангау:
https://evisstroi.alle.bg/?fbclid=IwAR3 ... XCVHVM_FeA

Все бях чувал "на предвид" и "в предвид", но сефте чувам "под предвид" :rolleyes:
  • 1
  • 2

Тема "Внимание!! Измамник!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: