• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
zz_stefanov - майстор
Това е врата на която пълнежа не е от цели панели, а от ламели. Такива врати не се заклинват добре и провисват.
Казваш, че става само при студено време, ще почне да го прави и при топло. Опитвал съм се на такава да свързвам отделните ламели за да не провисва по диагонал, но след време пак провисна. Ламелите трудно се заклинват.
Спасението е на тяхно място да си поръчаш цели термопанели и майсторите да ти я вкарат отново в правилната форма.
Здравейте, не знам дали сте коментирали точно същото нещо, но го закъсах с входна пвц врата. Когато е топло няма проблем, вече в средата се огъва и от към пантите и от към бравата. Гледах навсякъде за реглажи и ефект 0. Въпроса ми е средната панта има ли реглаж така че да прибира към касата? Крилото е криво точно където не уплътнява, касата спи по мойте мерки, не знам какви са обкова и профилите, но в средата единствено намерих винт който избутва към насрещника
krasi92 - майстор
Пантата може да има регула а може и да няма. Твоята каква е не се знае. Касата спи а вратата крива. Ако е поработила 7 или 8 годинки е за смяна вече
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с външна пвц врата, не затваря добре..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: