Нека намерим най-тънките цени.
Здравейте,може ли да кажете ориентировъчна цена за основен ремонт на 60кв. панелка.
Банята е готова, дограмите са сменени.
Общо взето, малко къртене, шпаклока на стени и тавани, замазка на под, смяна на цялата ел. инсталация и лепене на 30кв. гранитогрес, без боядисване ?

Мерси предварително !
MamaMy - майстор
Объркал си форума. Тук сами си правим нещата. :-D
Аз си направих ремонт на банята с фирма и останах много доволен от качеството и цената !

*Мнението е модерирано въз основа на т.6 от Общите правила на форума и т.14 от "Защо бе изтрито Вашето мнение"
ESPACE - майстор
И аз ги наех тези, осраха тотално пейзажа. Нищо не става от тях.

Аре спрете се с тези тъпи безплатни реклами.
hidrazin - майстор
ср юли 14, 2021 10:55 amtqnata33 написа:
Аз си направих ремонт на банята благодарение на ...
Добре де, мое ли да си такъв патладжан? Аман от глупаци!
:partyman:
ср юли 14, 2021 11:21 amESPACE написа:
И аз ги наех тези, осраха тотално пейзажа. Нищо не става от тях.

Аре спрете се с тези тъпи безплатни реклами.
Какво имаш предвид под тъпи безплатни реклами? Не правя реклама а споделям мнение, защото съм останал доволен от работата им. По коментара ти може да се заключи, че по-скоро се конкурираш с тях и ако е така, учтиво те моля да не намесваш положителната ми оценка от добре свършената работа с нереализираната ти кариера.
ESPACE - майстор
Абе ей, доволния тарикат. Не ми влизай в обяснителен режим. Такива като теб ги надушвам от първото изречение още. Човека ясно е написал че е готов с банята, ти с първото си мнение написано една минута след регистрацията, му навираш сайт за бани. Тръгнал да ми прави оценка на кариерата :) , не бери грижа, няма нищо общо с това, отворко.
kozl - майстор
чет юли 15, 2021 2:07 pmtqnata33 написа:
ср юли 14, 2021 11:21 amESPACE написа:
И аз ги наех тези, осраха тотално пейзажа. Нищо не става от тях.

Аре спрете се с тези тъпи безплатни реклами.
Какво имаш предвид под тъпи безплатни реклами? Не правя реклама а споделям мнение, защото съм останал доволен от работата им. По коментара ти може да се заключи, че по-скоро се конкурираш с тях и ако е така, учтиво те моля да не намесваш положителната ми оценка от добре свършената работа с нереализираната ти кариера.
Със или без цел, си беше реклама. Няма никаква информация за цена и площ според видовете ремонтни работи, което е по същество за темата.

Тема "Цена за основен ремонт, двустаен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: