Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Здравейте,

Преди 3 години бях подменил паркета в стая, която доста време използвах като склад. Явно обаче нещо мокро е било оставено в единия край. Резултата е няколко дъски, които са подпухнали по ръбовете и искам да ги заменя. Оказа се обаче, че вече този модел го няма никъде, а искам да изчистя и обзаведа детската стая.
Ще съм благодарен ако някой е запазил остатъка си след монтаж от същия модел да се свърже с мен и да го откупя.
Прикачен файл:
Screenshot_20221129-120549_Chrome.jpg

Моделът е Classen 48784 10mm.

Извинявам се ако постът не в правилния раздел и моля да се премести ако е необходимо.
gogyto - специалист
Ако не намериш, можеш да сложиш гранитогрес с подобен дизайн.

https://lens.google.com/search?p=AcLkwR ... p3PT0iXQ==
mrsch66 - специалист
Намираш същия или най-близкия декор с същата дебелина закопчаването сигурно ще е различно но това се решава с изрязване на самите зъбчета за да влезат стария и новия модел един към друг и се залепят предполагам че става на въпрос за една две фуги
yanko78 - специалист
Едва ли е някоя огромна стая. Паркета вече не е толкова скъп. Сменяте целия.
Ал_ - специалист
Играчка ще е, че ще падне пренареждане, но би изглеждал добре "рамкиран"
чет дек 01, 2022 8:53 amyanko78 написа:
Едва ли е някоя огромна стая. Паркета вече не е толкова скъп. Сменяте целия.
Не ми се сменя понеже е наистина е чисто нов, а го усрах в ъгъла. Просто в този форум реших, че някой може да има останали парчета. Благодаря все пак на всички.
Verm1n - помощник
пон дек 05, 2022 12:36 amGgone написа:
чет дек 01, 2022 8:53 amyanko78 написа:
Едва ли е някоя огромна стая. Паркета вече не е толкова скъп. Сменяте целия.
Не ми се сменя понеже е наистина е чисто нов, а го усрах в ъгъла. Просто в този форум реших, че някой може да има останали парчета. Благодаря все пак на всички.
Да намериш същия ще е трудно, аз примерно пазя остатъка от паркета след като го наредя за такива случаи.

Не става ли с пренареждане?
Съответно повредените дъски да ги сложиш под някоя мебел?
Ами не, тези в края са рязани парчета, които нямам много избор къде да сложа...
silent - майстор
Аз имам такъв паркет но за съжаление нямам остатък...слагал съм го преди десетина години...трудно ще намериш същия...при правилни сметки и монтаж....почти няма остатък камо ли цели дъски...а в предвид и годините които споменах дори някой да е имал остатък едва ли го пази...може да махнеш една ивица от паркета където са дъските и да я направиш с друг паркет с подобен или контрстен цвят...така няма дате дразни и да стои като кръпка...

Тема "Издирване на ламиниран паркет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: