• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Петър Василев
Днес видях вашия сайт много ми харесва. Искам да покажа на всички мойта кухня която съм направил съвсем сам.

Прикачен файл

image011.jpg
image011.jpg (53.77 KиБ) Видяна 8985 пъти

Прикачен файл

image010.jpg
image010.jpg (47.42 KиБ) Видяна 8985 пъти

Прикачен файл

image008.jpg
image008.jpg (44.96 KиБ) Видяна 8985 пъти
Петър Василев
За съжаление форума разрешава само по 3 затова пускам 2-ро мнение.

Прикачен файл

image005.jpg
image005.jpg (45.98 KиБ) Видяна 8980 пъти

Прикачен файл

image003.jpg
image003.jpg (46.77 KиБ) Видяна 8980 пъти

Прикачен файл

image001.jpg
image001.jpg (42.79 KиБ) Видяна 8980 пъти
EDI - майстор
Браво :-D Много е хубаво.Гледам, че си завъртял мивката-вижда се тръбата.Станало е хитро!!Защо не направиш от две дъски Г образен капак и да покриеш оточната тръба?
Duke_BG - специалист
аз иснасях мивка на барплота и понже не съм с плочки до долу вкопах тръбите в стената и не ги замазах а сложих парче гипскартон като картона легна между пода, горния ред плочки барплота и кухненските шкафчета ... получи се добре
но при теб има плочки до долу и ще има къртене :(
Гост
Много хубаво е станало.И аз искам да си направя шкафчетата сам,но все още сам в началото.Пусни някакви примерни схеми за размери и нещо което ще ми е от полза.Благодаря предварително!
http://files.download.bg/downloads/9/30 ... LSetup.exe
ALNO Virtual Kitchen е една безплатна великолепна програма. Служи за наистина лесно създаване на триизмерен и при това цветен модел на мечтаната кухня. Ако ви предстои ремонт - тя е идеалният помощник. Както личи от името й - специализирана е в оформлението на кухненски дизайн, но това не е проблем да си изготвяте желаното оформление и за всяка друга стая от дома. Този мощен инструмент ви позволява да разполагате предмети в пространството. Можете да определяте размера на стаята да бъде от 180 до 900 см дължина и/или ширина. А желаните предмети от домашния декор можете да разполагате навсякъде в заграденото пространство. ALNO Virtual Kitchen разполага с обширна база данни от готови триизмерни модели на мебели, уреди, строителни елементи и др., измежду които компактно имате възможност да избирате и разпределяте из виртуалния си дом. С програмата се работи изключително лесно. Ако поне веднъж сте играли на играта The Sims, то вие владеете перфектно ALNO Virtual Kitchen. Изберете цветове за пода и стените, поставете прозорците и вратите и тогава използвайте мишката, за да разположите кухненските елементи точно където ги искате. По-късно можете да направите и промени. Инструментът ви осигурява опцията да се възхищавате на своята кухня от много различни перспективи и да получите точна представа как бихте искали да изглежда Кухнята на вашите мечти. ALNO Virtual Kitchen предлага четири работни режима: на планиране (виждате обектите като маркировки върху скица и лесно ги размествате); 3D цветове (можете да се полюбувате в детайли на крайния триизмерен и цветен вариант на изрисуваната кухня); Общ поглед на цял екран; разпечатване на 3D модела. В официалния сайт на продукта ще намерите много помощни материали, съвети, обяснения.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:48 am, променено общо 1 път.
Duke_BG - специалист
кликни с десния бутон на десктопа, избери Properties, settings и на графа "collor Quality " задай "High 32 bit" натискаш "Apply" , "close"
и пробваш пак
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:49 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "Мойта кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: