Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Здравейте, предстой ми ремонт на апартамент който е по БДС. Не са ми ясни стъпките първо вратите ли да сложа или ламината, повечето работи ще си ги правя сам. Може ли да ми отговорите как ще е най-добре, примерно първо слагаш климатиците после шпакловка след това еди какво си? Апартамента е спалня, детска, всекидневна с кухня, баня и тоалетна и тоалетна.
mrsch66 - специалист
Разбира се че слагаш паркета и вратите и след това започваш да мажеш и шпакловаш за да можеш да ги насереш :-D :-D :-D
resistbody - майстор
Шпакловка + плочки в бянята и по подовете където има са 1-ва фаза, после: боя, климатици, врати, паркет(за да може да го смениш без да демонтираш вратите), мебели и режеш лентата...
Ако ще правиш таван от ГК той преди шпакловката на стените...
Не знам дали разбрах, моля за поправки. Първо шпакловка, боя,климатици, паркет и после вратите? Нещо друго кабелите примерно за телевизия интернет, добра идея ли е да ги взема предварително и да ги вкопая в стената,?
resistbody - майстор
нед фев 25, 2024 12:10 ammironikolo2 написа:
Не знам дали разбрах, моля за поправки. Първо шпакловка, боя,климатици, паркет и после вратите? Нещо друго кабелите примерно за телевизия интернет, добра идея ли е да ги взема предварително и да ги вкопая в стената,?
Е пари за какво си дал ? Комуникациите трябва да са прекарани по БДС... нали е на мазилка ??

Тема "Жилище по БДС стъпки на ремонта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: