• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
jivkojl
Здравейте,готини хора този форум е чудесен както и страничката на която попаднах случайно.
Виждам че тук има знаещи и можещи хора на който искам да задам следния въпрос:
Мога ли да съборя малката тераса на панелния си апартамент без да има неприятни последствия това?
Иначе казано кухнята искам да стане спалня.
Благодаря превдварително.

Живко
Стара Загора
Duke_BG - специалист
:? и защо ти е да я събаряш ??
KIBRIT - специалист
Може би,Живко,има в предвид,да махне стената между стаята и балкона ?
Wishmaster-ruse - специалист
Да,можеш НО без да пипаш трегера.
Скоро имаше пак този въпрос потърси малко в форума и ще научиш много неща. :wink:
Стефан - майстор
За трегера не смея да дам мнение. Може някъде и да е носещ елемент. Лично при мен, този трегер беше част от строителната конструкция - фасадна стена. Вече при довършителните работи, поразчовърках над този трегер. И какво мислите, че видях там? Някаква кухина около 5-6 см, запълнена с хартиени торби от цемент!!! :shock:
solo5 - майстор
Стефан написа:
За трегера не смея да дам мнение. Може някъде и да е носещ елемент. Лично при мен, този трегер беше част от строителната конструкция - фасадна стена. Вече при довършителните работи, поразчовърках над този трегер. И какво мислите, че видях там? Някаква кухина около 5-6 см, запълнена с хартиени торби от цемент!!! :shock:
Намерил си на някой майстор дипломата :lol:
Как да разбера дали може да семахне трегера :?
:?
Chefo77 - майстор
Самата дума "трегер" предполага да е носеща част от някаква конструкция. Не зная защо ти е да го махаш, той така или иначе е високо (няма да си удряш главата) и не можеш да използваш пълноценно мястото му поради отваряемия прозорец.
muhala - майстор
Ако говорите за бетона под прозореца, то той в някои панели държи балкона. Подчертавам балкон, а не лоджия. Така, че ако се махме може да падне балкона.
Просто от любопитство бях чел подобна тема тук във форума.
Junak - майстор
muhala написа:
Ако говорите за бетона под прозореца, то той в някои панели държи балкона. Подчертавам балкон, а не лоджия. Така, че ако се махме може да падне балкона.
Просто от любопитство бях чел подобна тема тук във форума.
Тц, плочата на кухня-тераса или на което и да е помещение-тераса е една и не са разделни. Но трегера не трябва да се маха в никакъв случай.
  • 1
  • 2

Тема "Терасата на панелката" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: