• 1
  • 2
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
sspoko - специалист
Ето малко снимки и от моя проект започнат през 2008 и с пусков срок 20...... Това би трябвало да представлява баня и малко предверие. Имаики в предвид че никога до сега не съм се занимавал с каквато и да е строителна или друга деиност съм сигурен че ще откриете много грешки и ще се радвам ако бъдете критични това ще ми е само от полза. Вкраина сметка това е постигнато и с много от съветите и статиите във форума.

Прикачен файл

8.jpg
8.jpg (90.32 KиБ) Видяна 14056 пъти

Прикачен файл

6.jpg
6.jpg (90.09 KиБ) Видяна 14056 пъти

Прикачен файл

5.jpg
5.jpg (141.81 KиБ) Видяна 14056 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (149.33 KиБ) Видяна 14056 пъти

Прикачен файл

1.jpg
в началота
1.jpg (115.78 KиБ) Видяна 14056 пъти
sspoko - специалист
иоще малко ..

Прикачен файл

14.jpg
14.jpg (113.67 KиБ) Видяна 14046 пъти

Прикачен файл

13.jpg
13.jpg (81.6 KиБ) Видяна 14046 пъти

Прикачен файл

12.jpg
12.jpg (100.57 KиБ) Видяна 14046 пъти

Прикачен файл

11.jpg
11.jpg (88.3 KиБ) Видяна 14046 пъти

Прикачен файл

9.jpg
9.jpg (72.58 KиБ) Видяна 14046 пъти
sspoko - специалист
и последно за сега

Прикачен файл

20.jpg
20.jpg (90.93 KиБ) Видяна 14036 пъти

Прикачен файл

19.jpg
19.jpg (87.48 KиБ) Видяна 14036 пъти

Прикачен файл

18.jpg
18.jpg (85.04 KиБ) Видяна 14036 пъти

Прикачен файл

17.jpg
17.jpg (89.9 KиБ) Видяна 14036 пъти
jimmy_bar - специалист
мда добре се е получило,само не схващам защо на места има влагоустойчив картон а на други не,а и си мисля 4е можеше да намалиш дебелината на стените,и да не скриваш дървените колони,а да ги подчертаеш,така щеше и да спестиш и от профили (само uw и cw,а не ud и cd), а и изолацията ще е по ефективна.Смятам че така ще се свлече надолу с течение на времето.Надяввам се носиш на критики,все пак затова е сайта :)
sspoko - специалист
ГК е два слоя първо обикновен 9мм и върху него влагоустоичив 12,5мм просто на снимките не е сложен влагоустоичивия на всякъде. Колкото до дебелината на стените първоначалния замисъл не беше такъв но като сложих колоните /беше края на юли се наложи за около дво месеца да спра работа/ се оказа че някои се бяха малко усукали други изметнали и за това предпочетох стената да е по дебела за да има възможност ако това продължи изолацията да го поеме и да не напука стената.
Time2Burn - специалист
Екстра е бе, само дето 9мм картон в случая е излишен, а и щом имаш и изолация върху картона можеше и да не слааш влагоустойчив. Ама в3ече е готово и на мене ми харесва... От пръдня боя си направил... евала!
vidrata - специален-специалист
Добре е бре кво не му хареса.И на мен ми се струва излишен 9 мм-я кашон ама иначе си е ок.
Е пускай още снимки все ще намерим кусури тук ни бива много по тая част :lol: .
според мен е огромна грешка да де пражи жъншна стена макар и с изолация от гипкс картон поради простата причина , че самиъат влагоустойчив гипс картон е 50 % жлагоустойчивост т.е. макар и изолиран с изолация пак 6те мухляса и 6те ти създаде проблеми за напред. Точно затова когато правиш нещо такова гората са измислили АКВАПАНЕЛА. а файда от GKI (зелен карон) на външна стена нема
. Компромисниъа вариант е гипсфазер но не и картон
  • 1
  • 2

Тема "Ето малко снимки и от моя проект." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: