Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
здравейте имам следния проблем ,влиза масло на двигателя след издърпване на кордата маслото вземе да излиза през отвора на свещта.какво да направя несъм запознат с нещата
чет мар 04, 2021 1:10 pmpop4eto написа:
здравейте имам следния проблем ,влиза масло на двигателя след издърпване на кордата маслото вземе да излиза през отвора на свещта.какво да направя несъм запознат с нещата
Ако я държите наклонена от това е .Ако ли пък не сегменти.
teon - специалист
pop4eto написа:
влиза масло на двигателя след издърпване на кордата маслото вземе да излиза през отвора на свещта.какво да направя
...да разбираме,че при изтегляне на кордата- през отвора на свещта излиза двигателно масло...вероятно има колеги с такива машини( пък и не само) които ще ти помогнат, но за да получиш що годе адекватен отговор дай повече подробности...работи ли изобщо двигателя,кога се появи проблема,защо и как го установи, има ли разход на масло и т.н...
angelfilev - специалист
чет мар 04, 2021 1:10 pmpop4eto написа:
здравейте имам следния проблем ,влиза масло на двигателя след издърпване на кордата маслото вземе да излиза през отвора на свещта.какво да направя несъм запознат с нещата
Имах такъв проблем. В сервиза на АргоМаркет ми обясниха, че това не е рядкост и при силно накланяне масло от картера прониква в смукателния тръбопровод.
Разглобих и почистих карбуратора. Не съм имал проблем след това.

Тема "мотофреза gardenia 4t" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: