Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
zz_stefanov - майстор
Бот е.
Andri01 - майстор
Отвори Google и прочети!!!!! Неприятно е когато някои задават въпроси,отговорите на които могат да намерят в нета за 30 секунди! А щом и това не могат,как ще се справят с монтажа на ел. плоча?
zz_stefanov - майстор
Ми той по гугъл ти приказва. Ние тук не наричаме нагревателите, резистори въпреки че всъщност са това. Виж как описва схемата по картинката.
Такива разговори са за очовечаване на изкуствения интелект.
Lux Æterna - помощник
Как си го представяте бот да напише: "-Занулението на котлона съм го махнал да не пречи"!!!

Залагам две кила ракия за Патъра.

Поздрави
zz_stefanov - майстор
Ми той си има първоначално задание дадено от човек.
Djack - специалист
Ако наистина е бот, поне няма да го очука тока!
ср май 22, 2024 10:15 pmAndri01 написа:
Отвори Google и прочети!!!!! Неприятно е когато някои задават въпроси,отговорите на които могат да намерят в нета за 30 секунди! А щом и това не могат,как ще се справят с монтажа на ел. плоча?
Написах веднага и видях, че е мегаометър, но ти казах, че съпротивление няма между нагревателите и плочата. Измерих го с мултицет. Може обаче мултицетът да не е толкова чувствителен, колкото мегерът. И какво ви прихваща с тия ботове. Инженер съм. :cool: :cool: :cool:
ср май 22, 2024 7:44 pmiliya_i написа:
ср май 22, 2024 7:12 pmBlackHawk написа:
ср май 22, 2024 6:19 pmkr1100 написа:

bot e
Не е това въпросът занулението ако го сложа и даде фаза на котлона ще падне прекъсвача. Въпросът е защо дава фаза на плочата. Занулението ще го сложа накрая. Може и без него. Ако не знаеш Оки.
Ами сложи го де!
Има едно явление, наречено индукция, ама за него са чували само тези които не са бягали от часовете.
Ако ти изключи бушона, както пророкуваш, ще умреш ли или ще си го включиш?

То как да ти даде нула, като не си я включил? Все ще е нещо различно от нула.
Не съм бягал от часовете отлично знам какво е индукция само, че има и други начини да дам нула и да проверя. Ще замеря напрежение между нулата на превключвателя и плочата. Няма смисъл да пада прекъсвача. Може и да е само индукция утре ще ви кажа. Но на съседния котлон свързан по същия начин няма фаза, нито индукция. Но той е стар котлон.
hidrazin - майстор
ср май 22, 2024 11:26 pmBlackHawk написа:
ср май 22, 2024 10:15 pmAndri01 написа:
Отвори Google и прочети!!!!! Неприятно е когато някои задават въпроси,отговорите на които могат да намерят в нета за 30 секунди! А щом и това не могат,как ще се справят с монтажа на ел. плоча?
Написах веднага и видях, че е мегаометър, но ти казах, че съпротивление няма между нагревателите и плочата. Измерих го с мултицет. Може обаче мултицетът да не е толкова чувствителен, колкото мегерът. И какво ви прихваща с тия ботове. Инженер съм. :cool: :cool: :cool:
Не отговаряй на Andri01 - той е форумния БОТ и при това с много нисък интелект.
Е, най-нисък защото никой не е срещал по-нисък... Май и в целия свят няма с по-нисък...
:partyman:
hidrazin - майстор
ср май 22, 2024 10:08 pmzz_stefanov написа:
Бот е.
А Швепсссс...? :rock:
:partyman:

Тема "Свързване на плоча за котлон на Ел печка дава фаза на плочата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: