• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
stiv1961 - майстор
Аз писах каква марка мрежа да търси :? , а между другото няма невъзможни неща :)
BAlexandrov - специалист
:-D Не знаех, че е невъзможно и я смених, само дето излезе калпава мрежата :wink:

Ще търся днес за складове - ако имате нещо конкретно в предвид в София - казвайте.
velsi - Почетен майстор
И аз съм правил невъзможни неща не веднъж... Щом резултатът те устройва - браво!
BAlexandrov - специалист
Взех днес от тази Синакс от Берлинер - здрава е! Не се къса с ръце :-D нещо от рода на 2.50 лв/кв.м!
Пожелайте ми успех - почвам единия и ако стане и другия.

ПП. Станаха доста задоволително, а мрежата си е наистина здрава! Необходима е импровизация единствено долу на захващането към планката - аз го направих със здраво тиксо на 3М, прегънато подходящо.
stiv1961 - майстор
И аз мислех да те насоча към Берлинер, но се опасявах да не прозвучи като реклама :) . Бравос :supz:
andro440 - майстор
Здравейте .зачетох се тук в темата за комарници ,но не срещнах нищо за един ...друг тип изпълнение -магнитен комарник -от къде и как да си намеря материали за такъв/просто ,вратата ми не позволява използване на стандартния комарник ,налага се втора рамка и т.н.
kozl - майстор
Монтираха ми 2 такива комарника и на двата долните панти стоят накриво - може би с някава цел :? Или за рубриката "Ръцете на мАстора".
Прикачен файл:
dogr Pvap27_.jpg
velsi - Почетен майстор
Не е с определна цел, но и не пречи. Някои панти са толкова смотани, че дори и да искаш да ги сложиш направо не се получава. Щом всичко работи по-добре не го разбутвай.
kozl - майстор
Е то се незнае до кога ще работят, защото сега крилата са под напрежение и се самозатварят. А аз се :? това за самозатварянето добре ли е или зле, защото накрая не могат да щракнат в шнапера и кво като се самозатварят :?
tarlyo - специалист
Ако комарниците се самозатварят, прозорците би трябвало да се самоотварят. Кофти монтаж значи.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Комарници - мрежи против мухи и комари." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: