• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
svetliopi44 - Чирак...
Ми аз отдавна ви се чудя какво залитнахте по електро стригачи ,че даже и Хилтито разглоби ... идеята тръгна добре ама какво стана после... :?
Iliev Labs - специалист
Аз го разглобих хилтито, за да видя пневматичната част и да го смажа хубаво :-D
Както и да е, решението е намерено, остава някой да го направи и да се похвали! :2thumbs:
Matchless - специалист
Е ,че може да се направи може.Ама чак пък лесно и от всеки :? Аз гледам тоз чертеж и незнам откъде да почна даже.. :) Пневматично по добре,то и за това се мислеше,на мене просто ми се стори по лесно електрическа да се направи:).
Iliev Labs - специалист
Matchless написа:
...Ама чак пък лесно и от всеки :? Аз гледам тоз чертеж и незнам откъде да почна даже.. :)
:) Ти не гледай тоз чертеж, щото съм снимал монитора с телефона! Аз съм ти написал къде да гледаш. Няма какво да разбираш. Разпечатай го, плати си 50 кинта за превод и тичай при стругара!

П.П. :-D Или си намери английско говорящ стругар!
Matchless - специалист
Е и аз за това говорех...Не е много "направи си сам"...Ако знаех,че има готови схеми щях направо това да предложа и аз:)
Iliev Labs - специалист
Ама гризе те съвестта, че му крадеме патента, или кво?
Направи си сам е като почнеш да си гравираш ножове, или квото се сетиш, без да си се набутал 2000 долара за точно същото нещо!

:-D Ако знаеш само още колко патента има за открадване там!
karamundi - специалист
точно така съгласен съм напълно зщо толкова при като можеш да си го направиш сам.нали това е идеята на форума :)
Matchless - специалист
Ами в самото начало никой не ми каза ,че има готови скици...Пък и това не всеки стругар може да го направи или поне не всеки би се наел.Самите части са много малки,тя май е часовникарска работа това:)Ама докато не се занесе да си каже думата и стругаря...
Iliev Labs - специалист
Matchless написа:
Ами в самото начало никой не ми каза ,че има готови скици...Пък и това не всеки стругар може да го направи или поне не всеки би се наел.Самите части са много малки,тя май е часовникарска работа това:)Ама докато не се занесе да си каже думата и стругаря...
Стига де! И на нас никой не не ни беше казал нищо. Погледни снимките на сайта. Там го има и разглобено. Не е чак толкова часовникарско.
karamundi - специалист
пак казвам и се повтарям ние дане сме по глупавви от ам. тука има много кадърни хора,стари майстори за тях не е проблем да го направят защото българна може всичко!!!!!!!!!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "пневматични машини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: