Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
АБВ потребител - специалист
Ма и вие не четете. Не ми трябва и за заварките .
gogo7777 - майстор
Трябва ти, защото не знаеш какво е заварка. На клипа няма никаква заварка, да не казвам, че това го може "всяко хлапе" с Кракра под ръка....без пулс.
Тоя интернет и тия клипове Ви съсипват. :)
АБВ потребител - специалист
Това ако го докараш на форма и цвят с кра-кра , ще ти купя 10 каси бира най малко :) кюфтетата са бонус :-D
gogo7777 - майстор
Мога да ти го докарам и на милиметър наварен метал даже, ама ква файда има.
АБВ потребител - специалист
Добре ще потърся и някакъв ъглов шев :) Интернета е голяма работа
gogo7777 - майстор
Не не......на мен не ми трябват никакви клипове. Няма да ме изненадат с нищо. По-скоро ти вниквай в това което ти пишат колегите...... :wink:
hidrazin - майстор
Ми то за кво въобще се занимавате с тия електрожени? Търкане му е майката и ... бащата. :-D



:partyman:
lov - майстор
Те това заваряване с триене беше внедрено за пръв път точно при теб в завода за хидравлика преди повече от 30 години.Дори там за пръв път го видях на живо.После в Габрово го внедриха да заваряват опашки на по дебелите свредла.
АБВ потребител - специалист
Да това на клипа го дадох за пример за режима и не е заварка,прав си за това. :)
АБВ потребител - специалист
Пичове, този резонансник ме отказа от правенето на електрожени. Направих си равновсметка и реших повече да не се занимавам с това. След един разговор с един приятел го реших. Пък и нямам никакво време за това. Другата седмица ще купя един Фрониус 180. Имам за продаване доста неща,ако ви интересува,цените ще са добри. Три броя работещи осцилоскопи, сонди,захранващи блокове ,ферити,поялна станция ,автотраф-латр, и други неща. :) Смятам да инвестирам предстоящото свободно време в нещо друго. :partyman:

Тема "Изработка на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: