• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
TACHO - специалист
Вижте ъгъла на снимката, чудя се дали си играя да го правя или да го оставя така? От едната страна е много малко разстоянието от профила до ъгъла на колоната. Ама то ще има висока секция там, така че май тя ще го камуфлира.

Прикачен файл

stiropor 4.jpg
stiropor 4.jpg (9.01 KиБ) Видяна 9655 пъти
masteradmin - майстор
Добре е станало сега 2-3 ръце с по гъст латекс и ще станат като гипсови. Което ме подсеща да те предупредя, че брат ми си взе един евтин латекс от Praktiker които стоеше като пресечена вар - немски. Кошмар. Аз го посъветвах да си купи Дисповит малко по скъп е но е невероятен.
TACHO - специалист
Ха, мерси за предупреждението, но аз съм върл противник на латекса, не ми харесва и това си е.
Таваните ги правя с вар, може да е по-старомодно, но така ми харесва. :wink: А и в къщи, там където имаме латекс, ми се струва, че той пожълтява по-бързо от варта, особено ако се пуши в стаята. Нали си е пластмаса. :lol:
гост енчо
аз правих същото изпълнение - лепнах си стиропорени корнизи по ъглите, за да прикрия надите на гипскартона с тавана, щото ме домързя да шпакловам.Лепнах стиропорите с един силикон на който пише adhezive той е бял на цвят, но като изсъхне става почти прозрачен.На майсторски език му викат още студен пирон.Като лепне след около 10-12 часа умиране има, оттърване няма и не разяжда стиропора, лепиш с него всичко върху каквотот ти дойде на ума и нямаш грижи.
  • 1
  • 2

Тема "Полистирол?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: