Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Просто исказах мнение и нищо не съм си рекламирал. Много сте люти :)
ESPACE - майстор
Тоя пък. Нищо не бил рекламирал. Вярно за идиоти ни вземате :?
нед окт 30, 2016 1:27 pmseoslav написа:
Дойде време, че всички сайтове направени през някакви весели платформи от рода на ovo или alle се смятат както от търсачките, така и от потребителите за трето качество. А пък и не може един уважаващ себе си сайт да се казва site.ovo.bg, нали?
По-добре е да купиш един домейн и да го развиваш вместо да градиш сайт на поддомейн.
Моите съвети са:
1. Изберете подходящ домейн.
2. Подходящ CMS

Друго нещо, което може да ви е от полза е seo оптимизация за по-доброто представяне на сайта и seo копирайтинг, за да можете да предоставяте качествено съдържание на потребителите.
Здравейте,
https://neondesign.net/%d0%bf%d0%be%d0% ... 1%81%d0%b0 Тук можете да намерите препоръчани стъпки и практически съвети за изработка на сайт.
Но ако сте решили да правите бизнес онлайн, препоръчвам да се насочите към професионалисти за изработката на сайт и се фокусирайте върху бизнес плана си.
Киррил - специалист
Погледнах сайта и срещам нещо което винаги ме е дразнело когато го видя по сайтовете.
Липса на заявен адрес и мейл. Типично за сайтовете фантоми - само телефон. Не винаги нещата се решават по телефона или с някаква форма. Някои предпочитат среща в офиса.
Имам доверие на сайтове които показват
- адрес : град/улица, номер....
- мейл
- телефон
Ако не си доволен от услугата и искаш да се оплачеш в КЗП тези данни са изискуеми. Това не значи че сайта не върши коректна работа, но винаги може нещо да се сгафи. При голям гаф, телефона винаги може да се смени и пращай на умрял писмо.
Ако ги няма тези данни, никога не използвам подобен сайт.

Тема "Направи сам сайт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: