• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 47
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
NASIO - специалист
Много е малък и лек за 30кв,това не разбирам,нормален 30кв 1400об тежи около 200кг
ktamen - специалист
При тази мощност трябва да над 200кг.
Не виждам някъде да пише S1, сигурно ли е, че двигателят може да работи продължително време?
Ниското КПД и малките обороти потвърждават версията, че двигателят е за краткотрайна работа :?
NASIO - специалист
Ами нямам никаква представа.То затова и питам
ktamen - специалист
Ами включи го, да видиш дали ще прегрее. Знае ли се от каква машина е свален?
NASIO - специалист
Ама аз не съм го купил,питането ми всъщност беше точно с тази цел,да разбера що за мотор е това и дали си струва да се купи щото е много евтин
ktamen - специалист
Ами разпитай продавача по-подробно.
NASIO - специалист
Разпитах го естествено,ама той е някакво младо момче,не разбира,само каза че бил на домашна машина за рязане на дърва правена от дядо му.30кв за рязане на дърва?Луда работа.
ktamen - специалист
Такъв е имал човека, такъв е сложил.
gogosto - специалист
NASIO не го взимай щом не пише S1. Няма да може да работи продължително. А пък и това КПД :( . Преди седмица имах проблем с един мотор малък, чисто нов, но грее след 4 тата минута над 40 градуса корпуса. Оказа се, че пише S3 и е за машина за смяна на гуми, просто такава му е работата и е измислен да работи 15 сек. после да почива 5 мин. Не е дефектен, както предположихме в началото. От тогава гледам задължително да пише S1 за да няма недоразумения после.
NASIO - специалист
Няма да го взема.Обаче пише S1. Това което не разбирам е защо пише 380/660в а не 220/380в
Последна промяна от NASIO на съб май 28, 2016 10:40 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 47

Тема "Машина за пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: