Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
piron45 - майстор
Честито Младене,
абе колата да не е на тъщата и да ти я отпуска по лимит :lol:
MamaMy - майстор
Знаете ли в тази връзка какво са "смесени чувства"?

Това са чувствата в момента когато гледате как вашата кола полита в пропастта, а вътре е тъщата :-D
mladkal - майстор
Не пичове! Колата не е на тъщата!
Ако тъщата и колата полетят в едно цяло към пропастта -чувствата няма да са смесени, понеже моята тъща е изключение и е 6. Не ме нерви, а даже помага много при отглеждането на малкия. тделно ми предоставя достатъчно поле за технически изяви.

Автомобила е на лизингова компания, а лизинга го плаща брат ми. Той сега се мъчи в топли страни обикаляйки по плажове, а аз му стопанисвам возилото за около два месеца. Питането ми беше щото той отдавна се коси за СДто, което не иска да му чете дискове, а то се оказа друг проблема. Идеята ми е на сачо да ползвам по-луксозна кола от личната ми такава, а и да отстраня дребни и дразнещи неизправности.
Johny - майстор
Значи колата е гаранционна. Гони ги онези от фирменият сервиз. На тези радиа може софтоерно да се ограничават/разрешават/ функциите. Щом пише МР3 на него, трябва да ги чете. Мене ме преебаха с оригинално радио за 720лв и не чете МР3, но то просто не може. Тези гадняри си чистят залежалата продукция на аборигените /за каквито ни смятат/. Сигурно е произведено, когато още не е имало МР3. :-D Било фирмена политика за борба с пиратството. :lol: :lol: :lol: Грънци!
Тогава въобще да не монтират плеър...
peter_m - специалист
За тези нестандартни по форма радиа се продават "капаци", в които може да си монтирате обикновено радио. К'ви 720 лв за едно обикновено CD. :?
Johny - майстор
Tъй де. И аз това питам, даже се жалих до комисията за защита на потребителите - глас в пустиня. Само че моето няма дисплей. Той е изнесен отделно и на него се изписват данни от бордкомпютъра и други екстри. Аз не допусках, че кола от 2008г, няма да има радио с МР3. Оказа се, че има,а и компютъра не е задайстван да показва на дисплея.
Нямам думи. За тези пари мога телевизия да гледам в колата. :-D
А ти занаеш ли, че ако ако си бях поръчал заводска навигация, щях да олекна само с още 5000 /пет хиляди/ лева! :lol: :lol: :lol:
mladkal - майстор
@Johny: Стреам модификацията е от по-старите, които не четат МР3. чете само аудио формат дискове -обикновенни СДта. Подвел си се по картинката постната от колегата. Вариантите на Стреам са два: Стреам и Стреам МР3.
@peter_m: Нито аз, нито брат ми има идея да дава допълнително кинти за каквито и да е капаци, нови музики и т.н.

Фирмен сервиз не може да се отсвири, защото колата е гаранционна...май все още! Не зная!
Има и опция за AUX, което е добро решение... Довечера ще проучвам и оглеждам.
jekasus - майстор
Аз така реших проблема с МП3 Изображение :lol: Бързо и евтино
mladkal - майстор
jekasus написа:
Аз така реших проблема с МП3 Изображение :lol: Бързо и евтино
Имам не едно или две такива, но не ме кефи звука, който изкарва...Това в 80% е компромис. Загубите са големи, смущенията дразнещи.
Johny - майстор
Онези наглеци ми предложиха нещо подобно - фирмено за още 400лв. Ега ти наглостта.
Извинявай за спама - още ме е яд!

Тема "Швабско кар аудио-питане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: