• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
pe6o.t - напреднал
трезор написа:
SHADOWAWS написа:
Пичове имам и инструкцийте на още един модел. Ако някой ги иска знае какво да прави :yawinkle:
2 файла са, единия pdf е на шаблоните, другия е на прецеса на изработка с необходимите материали.
Ето и една снимка на модела.
Здравей.Нов съм форума и не мога да пиша на ЛС. Молбата ми е ако не Ви затруднява да ми пратите на miroslav30051972@abv.bg каквото имате за копирчето.Благодаря Ви предварително и приятна вечер.
За съжаление нямам нищо,всичко съм го заимствал от интернет от готови машини ,до размери закрепването и форми съм си ги измисля сам.начина на движение е един и същ при всички подобни машини плюс малко въображение.Успех в начинанието ако мога ще помагам.
трезор - помощник
pe6o.t написа:
трезор написа:
SHADOWAWS написа:
Пичове имам и инструкцийте на още един модел. Ако някой ги иска знае какво да прави :yawinkle:
2 файла са, единия pdf е на шаблоните, другия е на прецеса на изработка с необходимите материали.
Ето и една снимка на модела.
Здравей.Нов съм форума и не мога да пиша на ЛС. Молбата ми е ако не Ви затруднява да ми пратите на miroslav30051972@abv.bg каквото имате за копирчето.Благодаря Ви предварително и приятна вечер.
За съжаление нямам нищо,всичко съм го заимствал от интернет от готови машини ,до размери закрепването и форми съм си ги измисля сам.начина на движение е един и същ при всички подобни машини плюс малко въображение.Успех в начинанието ако мога ще помагам.
Благодаря за отговора.Между другото те открих във фейса :supz:
pe6o.t - напреднал
Разбрах от фейса, че си взел някой материал за изработка на машина ще ни е интересно тука в форума да проследим процеса на изработка на твоята машина.В форума има много можещи и разбиращи хора които могат да те напътят в вземането на решения за изработка.Ще се радвам и на снимков материал.Успех
трезор - помощник
pe6o.t написа:
Разбрах от фейса, че си взел някой материал за изработка на машина ще ни е интересно тука в форума да проследим процеса на изработка на твоята машина.В форума има много можещи и разбиращи хора които могат да те напътят в вземането на решения за изработка.Ще се радвам и на снимков материал.Успех
Да Пешо.Вече ми доставиха линейните лагери и осите.Утре отивам да купя профили и със един колега ще я започнем тези дни.п.п. Надявам се няма да ме съдиш за авторски права,защото ще ползвам за юрнек твоят модел...... :wink: Честит Трифон Зарезан на всички форумци и наздраве :drinkers:
pe6o.t - напреднал
трезор написа:
pe6o.t написа:
Разбрах от фейса, че си взел някой материал за изработка на машина ще ни е интересно тука в форума да проследим процеса на изработка на твоята машина.В форума има много можещи и разбиращи хора които могат да те напътят в вземането на решения за изработка.Ще се радвам и на снимков материал.Успех
Да Пешо.Вече ми доставиха линейните лагери и осите.Утре отивам да купя профили и със един колега ще я започнем тези дни.п.п. Надявам се няма да ме съдиш за авторски права,защото ще ползвам за юрнек твоят модел...... :wink: Честит Трифон Зарезан на всички форумци и наздраве :drinkers:
Наздраве,няма да те съдя щом е за лично ползване пък и нямаше да я пусна тук ако не исках някой да я ползва за юрнек,ползвай с здраве и да стане хубава и полезна машина,успех.
andro440 - майстор
и да покажете една изработка най накрая !
трезор - помощник
Здравейте майстори.Един въпрос към знаещите ......http://markita.net/frezeri-za-oberfreza ... -35br.html та питането ми е , посочените в линка фрезери и по точно,тези на първия-горният рафт дали са удачни за ръчната копир-фрезичка......п.п. И ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН :drinkers:
Здравейте по модела на колегата и аз сътворих копир фреза,за съжаление не ми остава време да я ползвам а работилницата я давам под наем ако някой има интерес от закупуване да звънне 0879 849 850 намира се в гр.Божурище на 10 км от София цената която мисля че е добра е 700лв без правия шлайф ако някои го иска и него ще се разберем
Прикачен файл:
IMG_7429.jpg

Прикачен файл

IMG_7427.jpg

Прикачен файл

IMG_7426.jpg

Прикачен файл

IMG_7425.jpg

Прикачен файл

IMG_7424.jpg
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "ръчна копир фреза за дърворезба с един шпиндел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: