Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
plamen6703 - майстор
dimlevski написа:
Добре, разбирам,явно никой не иска да помогне с едно мнение....
Това е твоят човек memberlist.php?mode=viewprofile&u=49540 пише и къде може да го откриеш. Става дума наистина за технически грамотен и точен човек!
Който търси, винаги намира!
Желая ти успех! :partyman:
Последна промяна от plamen6703 на пон дек 25, 2017 7:58 pm, променено общо 2 пъти.
Hoвoceлckи - майстор
edemy2001 написа:
ОФТОПИК:
Уважаеми форумци, да ви кажа сбогом! Повече няма да влизам и съответно да пиша в този форум!
Това е техния човек. Просто е оттатък цъкни. Опитах се дискретно да подскажа на диджея, но той не смее да си отвори личните :-D
ДО dj_marti79: много ценен съвет,дори си си поиграл с мойта снимка за да ми обесниш нагледно, нямам думи-имало още хора в Бг значи! Респект и благодарности!
До plamen6703: Пламски, оценявам и твоята помощ, но нещо линка не ми го отваря, да не би нещо да липсва от линка, а и къде би следвало да ме препрати…?
plamen6703 - майстор
dimlevski написа:
До plamen6703: Пламски, оценявам и твоята помощ, но нещо линка не ми го отваря, да не би нещо да липсва от линка, а и къде би следвало да ме препрати…?
Би трябвало да попаднеш на този потребител "edemy2001" на който координатите може да откриеш в подписа му тук viewtopic.php?f=18&t=31787&p=792450#p792450
Няма да съжаляваш, ако го откриеш и има какво да научиш от него за ветрогенераторите и не са за тях :)
Желая ти успех! :partyman:
dj_marti79 - специалист
Здравейте колеги!
Благодаря за милите думи.
Всички заедно си помагаме за да направим добри ветрогенератори.
Това е новата машина с повишена мощност монтирана на язовир Искър. Дава 13,8А при 54V
Поздрави!
https://www.youtube.com/watch?v=g5a8P0G ... e=youtu.be

Прикачен файл

IMG_20171216_114253.jpg
Последна промяна от dj_marti79 на вт дек 26, 2017 11:55 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
Поздрави на др. Миленков :wink: страхотен екип сте :partyman:
dj_marti79 - специалист
Здравейте колеги!
Ето я машината в действие.
https://www.youtube.com/watch?v=g5a8P0Gay1k
пон ное 08, 2010 8:25 pmdj_marti79 написа:
Здравейте. Вчера и днес яко вятър, перката но обороти, power няма :verzweifelt:
Повече от 200W немога да изкарам и това са само пикове. Средно около 50W . 5-6 икономични крушки акумулаторите клякат а инвертора започва да свири. Нестига дори за осветление! Явно вятърработата си е вятърработа.
-витлата са ми огромни 3,9м с променлив ъгъл на атаката
-мултипликатора с голямо предавателно отношение 1:40
-генератора нискооборотен 1100 об./мин. 30V с постоянни магнити
Сега вятъра е достатъчен, незнам какво още не му достига? Забелязах, че южняка е много подъл - на тласъци и си мени посоката постоянно почти на 180 градуса. Ще пусна клипче да го видите.
[/img]
uvei4i broia na vitlata na 12 i po malki bes promenliv agal mole da vidish i vitlata na amerikanskite vodni pompi

Тема "ветрогенератор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: