Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте много искам да си направя усилвател но от сайтове които гледам не мога да ги направя и затова ще ви помоля да ми помогнете да си направя един малак усилвател няма значение колко пари ще струват частите, ще кажете като няма значение да си купя готов ИСКАМ ДА СИ ГО ЗГЛОБЯ САМ до ся доста се пробвах да сглобя но внигаи липсват части :( :D за това ви моля да ми помогнете в смисал такъв да ми кажете точно какви частити да си купя к как да ги свържа ако може усилвателя да е повече от 10 20 вата ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО МИ ПОМОГНЕТЕ БЛАГОДАРЯ.
8180 - майстор
Колега,
Ориентирай ни малко повече за нивото си, предпочитания към усилвателя - да свирне нещо по-скоро, по-просто - по-сложно, да се учиш на електроника, платки и всичко съпътстващо.
Ще се намерят предложения - споко, ама дай малко инфо, пък и прегледай съществуващите теми.
tysonlkr - специалист
Има много комплектчета за сглобяване на усилвателче. Виж тук например. В този сайт има много НЧ усилватели :wink:
Дадени са и схемите ако искаш може да си намериш отделните компоненти и да си го сглобиш сам, ако толкоз държиш.
koleto84 - специалист
Ето тука има също. :lol:
http://constructor.bg/shop/product_info ... f1f66e571f
Гледаш,харесваш,поръчваш,доставят ти го и се хващаш за поялника.

Тема "Да си направим усилвател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: