• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
velsi - Почетен майстор
Никакви настройки няма. Тези двигатели са пълен ташак - колкото работи - толкова. Навремето бяха руски, сега ги правят китайците. Те даже чопове на сегментите нямат, което доколкото знам за двутактов двигател си е задължително.
zaioristu - напреднал
Преди малко смених свеща и свалих иглата едно деление че старата свещ беше почерняла.По добре се държи, но ще тествам и пак ще пиша.Говорих с един дето продава такива двигатели каза че само с иглата се настройва.Някой знае ли колко трябва да е разстоянието между електродите.Четох за някакво 50 кубиково моторче 0,4 мм ама за тези никъде не пише.
suzuki600 - напреднал
Искам да попитам някой знаели каква е разликата между двигателчетат рига д6 и рига д8
plamen64 - напреднал
Направих нов мото - байк , с 80 кубика двигател и Ремарке до 30 кг. Върви без проблем . Много съм доволен !

Прикачен файл

Image0627.jpg

Прикачен файл

Image0628.jpg

Прикачен файл

Image0629.jpg
plamen64 - напреднал
zaioristu написа:
Преди малко смених свеща и свалих иглата едно деление че старата свещ беше почерняла.По добре се държи, но ще тествам и пак ще пиша.Говорих с един дето продава такива двигатели каза че само с иглата се настройва.Някой знае ли колко трябва да е разстоянието между електродите.Четох за някакво 50 кубиково моторче 0,4 мм ама за тези никъде не пише.


Какво стана ? , вдигаш ли вече 50 км .
zaioristu - напреднал
Да след разработката започна добре да върви.Много съм доволен вече навъртях към 1800 км. Разхода е 1,7-1,9 литра на 100 км .
shotik - майстор
И аз съм вече с велобайк с двигател, не знам колко кубика е , предишния собственик има проблем с мозъка и не помни и не може да го ползва.
Който има информация ,ръководство за мотора нека пише,аз също с времето ще пиша

Прикачен файл

CIMG7460 m.jpg
CIMG7460 m.jpg (110.85 KиБ) Видяна 2848 пъти

Прикачен файл

CIMG7458 m.jpg
CIMG7458 m.jpg (107.31 KиБ) Видяна 2848 пъти

Прикачен файл

CIMG7456 m.jpg
CIMG7456 m.jpg (113.06 KиБ) Видяна 2848 пъти

Прикачен файл

CIMG7455 m.jpg
CIMG7455 m.jpg (110.55 KиБ) Видяна 2848 пъти
Аз ще си сложа от двигател на бензинов тример и ще се получи перфектно.
:-D
shotik - майстор
Днес продадох моят мотовелосипед ! Оставам само на велосипеди и собствено задвижване.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Велосипед байк с двигателче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: