• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
velsi - Почетен майстор
Целия архив, в разархивиран вид е 1,2 Gb. Не трябва да дава грешки никъде и всичко трябва да се разархивира в една нова папка. Там вече ще се ориентираш. И не давай extract here, а просто стартирай първия файл с двоен клик.
cvettomirr - специалист
не мога да го инсталирам. Diagnostics messages 2 errors. Velsi помагай. Part 6 пише че проблема е в него. Теглих то втори път и пак нищо.
sstefanov - майстор
Хайде да си говорите двамата на лични и да не пълните излишно темата?
MrMurdjo - майстор
angelfilev написа:
Достатъчни ли са 7GB за дял със самостоятелен Линукс?
Колегата е отговорил вече, но аз да допълня, че дялът трябва да е primary (първичен дял). Линукс може да се инсталира да работи и от логически, като само се бутва ядрото от другаде, но ще ти стане сложничко за инсталиране.
Трябва да има и boot manager - програма за избор и стартиране на ОС при наличие на повече от една. Убунту дистрибутивът, който предполагам искаш да инсталираш, си върви с такъв, наречен GRUB и по подразбиране го слага в главния сектор на диска, като автоматично открива и включва в менюто и наличния Уиндоус.
На теория би трябвало и Уиндоус ХР да може да прави мулти буут, обаче не съм го пробвал на живо.
sstefanov - майстор
Не е вярно, Линукс може да се бутва от всякакъв дял.
MrMurdjo - майстор
Съгласих се, но темата не е за това все пак.
cvettomirr - специалист
И кво стана, с тия софтуери от къде може да се теглят без пари.
sstefanov - майстор
Кои софтуери?
За EMC ти дадох линка, там даже има и Live CD, което би трябвало да работи без никаква инсталация.
Линка на velsi също работи.
cvettomirr - специалист
Г-н Стефатов, линка на велси работи, но дава грешка в парт 6 и 8. Я се пробвай от линка да разархивираш и да инсталираш арт-кама и ми кажи колко добре е станало.
shulio - специалист
Използвай даунлоуд мениджър, а не вградения в браузерите
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45

Тема "CNC софтуер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: